Resultat Total - Pr. aldersgruppe med point uden mellemtider 
 
  Stævne navn  Klubmesterskaber 2009    Udskriftsdato  29 november 2009   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  13:31   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
 
 
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler 17 år og ældre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sanne Otte  1981              4:46.84  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Marina Heller Hansen  1994    721          4:25.73   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Marie Gadfelt  1996    623          4:39.01   
  Farum Svømmeklub                   
Maria Bastiansen  1995    616          4:39.99   
  Farum Svømmeklub                   
Amalie Wied-Christiansen  1996    516          4:57.08   
  Farum Svømmeklub                   
Signe Scharf  1995    441          5:12.97   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Lisa Steen Duus  1997    474          5:05.58   
  Farum Svømmeklub                   
Maja Hjuler  1997    406          5:21.65   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer, Finaler 19 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Nikolai Ammekilde  1990    642          4:10.52   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Karsten Vedel  1992    650          4:09.53   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Ulrik Peter Willén  1995    505          4:31.30   
  Farum Svømmeklub                   
Kasper Emil Nielsen  1995    435          4:45.24   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Jacobsen  1995    321          5:15.69   
  Farum Svømmeklub                   
Jonas Lagerbon Olsson  1995    284          5:28.80   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Yelda Dogan  1996    246          47.82   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martine Mørck Taagholt  1997    365          41.92   
  Farum Svømmeklub                   
Tina Krume  1997    302          44.69   
  Farum Svømmeklub                   
Sofie S. Korch  1998    159          55.31   
  Farum Svømmeklub                   
Perriya Sureshkumar  1998    141          57.56   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Hvilshøj Hansen  1998              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
Kathrine Kock Jonsson  1998              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Lærke Scharf  1999    148          56.71   
  Farum Svømmeklub                   
Thea Sthude  1999    117          1:01.30   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Sejr Aagaard  2000    110          1:02.54   
  Farum Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000    94          1:05.99   
  Farum Svømmeklub                   
Aparjita Michaelsen  2000    59          1:16.87   
  Farum Svømmeklub                   
Mia Steen Duus  2001              1:03.08  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
Alberte Thuesen  2001              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 19 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    747          29.11   
  Farum Svømmeklub                   
Simon Sønderup Jensen  1988    645          30.57   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martin Wagner  1991    587          31.54   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martin Bastiansen  1993    530          32.64   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Jens Dyreborg Nielsen  1995    426          35.10   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Philip Greve  1998    216          43.99   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Hvilshøj Hansen  1998    105          56.06   
  Farum Svømmeklub                   
Magnus Grundesen  1998    105          56.06   
  Farum Svømmeklub                   
Christoffer D. Petersen  2001              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
Malthe Letting  2001              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Marina Heller Hansen  1994    636          1:06.26   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Rikke Jørner  1996    238          1:31.90   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Andrea Reich  1998    264          1:28.81   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Thea Sthude  1999    121          1:55.25   
  Farum Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999    91          2:06.85   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martin Bastiansen  1993    384          1:08.70   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mads Jørner  1998    253          1:19.00   
  Farum Svømmeklub                   
Lasse Kriegel Skovrup  1998    156          1:32.77   
  Farum Svømmeklub                   
Mathias Elmholdt  1999    87          1:52.68   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 8, 200m Butterfly Herrer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Miki Mørck Taagholt  1994    356          2:36.96   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Bastiansen  1993    295          2:47.02   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 9, 100m Medley Damer, Finaler 17 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anna-Marie Christiansen  1990    610          1:09.97   
  Farum Svømmeklub                   
Camilla Tschikai Pedersen  1991    558          1:12.07   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 9, 100m Medley Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mie Refn  1993    749          1:05.36   
  Farum Svømmeklub                   
Olivia Burmester  1993    637          1:08.97   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 9, 100m Medley Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Marie Gadfelt  1996    547          1:12.56   
  Farum Svømmeklub                   
Naja Ishøj Nielsen  1996    492          1:15.17   
  Farum Svømmeklub                   
Maria Bastiansen  1995    478          1:15.93   
  Farum Svømmeklub                   
Amalie Wied-Christiansen  1996    442          1:17.91   
  Farum Svømmeklub                   
Yelda Dogan  1996    206          1:40.48   
  Farum Svømmeklub                   
Caroline Korch  1996              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 9, 100m Medley Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Lisa Steen Duus  1997    375          1:22.33   
  Farum Svømmeklub                   
Martine Mørck Taagholt  1997    318          1:26.91   
  Farum Svømmeklub                   
Tina Krume  1997    315          1:27.27   
  Farum Svømmeklub                   
Andrea Reich  1998    270          1:31.77   
  Farum Svømmeklub                   
Julie Windfeldt Nielsen  1998    255          1:33.56   
  Farum Svømmeklub                   
Perriya Sureshkumar  1998    114          2:02.40   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 9, 100m Medley Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anne Sofie Gadfelt  1999    249          1:34.29   
  Farum Svømmeklub                   
Mia Ishøj Nielsen  2000    216          1:38.99   
  Farum Svømmeklub                   
Alberte Thuesen  2001    137          1:55.07   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 10, 100m Medley Herrer, Finaler 19 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    766          56.87   
  Farum Svømmeklub                   
Anders Blume  1990    709          58.35   
  Farum Svømmeklub                   
Simon Sønderup Jensen  1988    588          1:02.09   
  Farum Svømmeklub                   
Nikolai Ammekilde  1990    583          1:02.30   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 10, 100m Medley Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Frederik Siem Pedersen  1991    701          58.58   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Wagner  1991    588          1:02.09   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 10, 100m Medley Herrer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martin Bastiansen  1993    423          1:09.29   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 10, 100m Medley Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Jens Dyreborg Nielsen  1995    409          1:10.11   
  Farum Svømmeklub                   
Ulrik Peter Willén  1995    387          1:11.40   
  Farum Svømmeklub                   
Kasper Emil Nielsen  1995    370          1:12.46   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Jacobsen  1995    259          1:21.60   
  Farum Svømmeklub                   
Jonas Lagerbon Olsson  1995    234          1:24.40   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 10, 100m Medley Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Daniel Christian  1998    257          1:21.82   
  Farum Svømmeklub                   
Emil Grovn  1998    207          1:27.95   
  Farum Svømmeklub                   
Emil Brohus Nielsen  1997    183          1:31.70   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Aagaard  1998    130          1:42.63   
  Farum Svømmeklub                   
Malthe Letting  2001    120          1:45.58   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 11, 800m Frisvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Signe Scharf  1995    436          10:45.31   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 17 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anna-Marie Christiansen  1990    647          30.82   
  Farum Svømmeklub                   
Camilla Tschikai Pedersen  1991    501          33.56   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Maria Bastiansen  1995    418          35.65   
  Farum Svømmeklub                   
Caroline Korch  1996    242          42.77   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sofie S. Korch  1998    131          52.47   
  Farum Svømmeklub                   
Perriya Sureshkumar  1998    96          58.15   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mia Ishøj Nielsen  2000    185          46.80   
  Farum Svømmeklub                   
Lærke Scharf  1999    163          48.81   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Sejr Aagaard  2000    118          54.34   
  Farum Svømmeklub                   
Thea Sthude  1999    106          56.37   
  Farum Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999    96          58.15   
  Farum Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000    72          1:03.93   
  Farum Svømmeklub                   
Aparjita Michaelsen  2000    63          1:07.11   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mads Jørner  1998    269          35.91   
  Farum Svømmeklub                   
Lasse Kriegel Skovrup  1998    151          43.57   
  Farum Svømmeklub                   
Malthe Letting  2001    137          44.92   
  Farum Svømmeklub                   
Magnus Grundesen  1998    100          49.90   
  Farum Svømmeklub                   
Mathias Elmholdt  1999    69          56.45   
  Farum Svømmeklub                   
Peter Eklund  1997              48.14  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
Viktor Als-Nielsen  1998              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 17 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Camilla Tschikai Pedersen  1991    481          1:22.60   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Yelda Dogan  1996    236          1:44.69   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martine Mørck Taagholt  1997    345          1:32.28   
  Farum Svømmeklub                   
Julie Windfeldt Nielsen  1998    222          1:46.90   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Hvilshøj Hansen  1998    136          2:05.88   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sarah Sejr Aagaard  2000    123          2:09.99   
  Farum Svømmeklub                   
Mia Steen Duus  2001              2:19.63  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Jens Dyreborg Nielsen  1995    442          1:15.56   
  Farum Svømmeklub                   
Kasper Emil Nielsen  1995    381          1:19.38   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Daniel Christian  1998    239          1:32.70   
  Farum Svømmeklub                   
Philip Greve  1998    207          1:37.31   
  Farum Svømmeklub                   
Magnus Grundesen  1998    100          2:04.11   
  Farum Svømmeklub                   
Viktor Als-Nielsen  1998    82          2:12.73   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Hvilshøj Hansen  1998              DSQ   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 200m Frisvømning Damer, Finaler 17 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anna-Marie Christiansen  1990    543          2:19.11   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 200m Frisvømning Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Marina Heller Hansen  1994    715          2:06.93   
  Farum Svømmeklub                   
Olivia Burmester  1993    683          2:08.90   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 200m Frisvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Rikke Jørner  1996    293          2:50.83   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 200m Frisvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Helena Daugbjerg Petersen  1997    441          2:29.13   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 200m Frisvømning Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anne Sofie Gadfelt  1999    239          3:02.90   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer, Finaler 19 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    732          1:53.34   
  Farum Svømmeklub                   
Anders Blume  1990    700          1:55.08   
  Farum Svømmeklub                   
Simon Sønderup Jensen  1988    596          2:01.40   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Frederik Siem Pedersen  1991    795          1:50.30   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Wagner  1991    675          1:56.48   
  Farum Svømmeklub                   
Karsten Vedel  1992    621          1:59.74   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Christian Jacobsen  1995    323          2:28.84   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emil Grovn  1998    244          2:43.52   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 19, 400m Medley Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Ida Marie Vedel  1994              5:19.82  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 19, 400m Medley Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Maja Hjuler  1997    436          5:52.36   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 20, 400m Medley Herrer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Miki Mørck Taagholt  1994    425          5:22.38   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 21, 50m Butterfly Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mie Refn  1993    750          27.91   
  Farum Svømmeklub                   
Olivia Burmester  1993    718          28.32   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 21, 50m Butterfly Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Amalie Wied-Christiansen  1996    451          33.08   
  Farum Svømmeklub                   
Naja Ishøj Nielsen  1996    440          33.33   
  Farum Svømmeklub                   
Julie Marie Gadfelt  1996    390          34.70   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 21, 50m Butterfly Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Lisa Steen Duus  1997    353          35.90   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 21, 50m Butterfly Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mia Ishøj Nielsen  2000    153          47.39   
  Farum Svømmeklub                   
Lærke Scharf  1999    96          55.44   
  Farum Svømmeklub                   
Alberte Thuesen  2001    80          58.80   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 22, 50m Butterfly Herrer, Finaler 19 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anders Blume  1990    585          26.90   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 22, 50m Butterfly Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mathias Andersen  1991    541          27.61   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 22, 50m Butterfly Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Ulrik Peter Willén  1995    391          30.78   
  Farum Svømmeklub                   
Jonas Lagerbon Olsson  1995    238          36.33   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Jacobsen  1995    227          36.88   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 22, 50m Butterfly Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Daniel Christian  1998    229          36.80   
  Farum Svømmeklub                   
Emil Brohus Nielsen  1997    172          40.47   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Aagaard  1998    105          47.70   
  Farum Svømmeklub                   
Malthe Letting  2001    88          50.63   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer, Finaler 17 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Camilla Tschikai Pedersen  1991    506          2:34.24   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mie Refn  1993    654          2:21.60   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Signe Scharf  1995    367          2:51.60   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Helena Daugbjerg Petersen  1997    351          2:54.14   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler 19 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Nikolai Ammekilde  1990    541          2:14.39   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Naja Ishøj Nielsen  1996    536          1:04.26   
  Farum Svømmeklub                   
Rikke Jørner  1996    292          1:18.66   
  Farum Svømmeklub                   
Caroline Korch  1996    264          1:21.42   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Lisa Steen Duus  1997    426          1:09.36   
  Farum Svømmeklub                   
Tina Krume  1997    307          1:17.42   
  Farum Svømmeklub                   
Andrea Reich  1998    302          1:17.78   
  Farum Svømmeklub                   
Julie Windfeldt Nielsen  1998    257          1:22.15   
  Farum Svømmeklub                   
Sofie S. Korch  1998    160          1:36.18   
  Farum Svømmeklub                   
Perriya Sureshkumar  1998    120          1:45.91   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Hvilshøj Hansen  1998    60          2:13.24   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anne Sofie Gadfelt  1999    237          1:24.39   
  Farum Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000    71          2:05.95   
  Farum Svømmeklub                   
Aparjita Michaelsen  2000    52          2:19.86   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 19 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anders Blume  1990    705          51.73   
  Farum Svømmeklub                   
Niklas Hedegaard  1990    665          52.74   
  Farum Svømmeklub                   
Simon Sønderup Jensen  1988    607          54.37   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martin Wagner  1991    600          54.60   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Miki Mørck Taagholt  1994    439          1:00.60   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kasper Emil Nielsen  1995    399          1:02.54   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mads Jørner  1998    302          1:08.59   
  Farum Svømmeklub                   
Philip Greve  1998    257          1:12.39   
  Farum Svømmeklub                   
Emil Grovn  1998    245          1:13.62   
  Farum Svømmeklub                   
Emil Brohus Nielsen  1997    216          1:16.69   
  Farum Svømmeklub                   
Lasse Kriegel Skovrup  1998    188          1:20.33   
  Farum Svømmeklub                   
Magnus Grundesen  1998    130          1:30.87   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Aagaard  1998    128          1:31.41   
  Farum Svømmeklub                   
Mathias Elmholdt  1999    78          1:47.98   
  Farum Svømmeklub                   
Viktor Als-Nielsen  1998    76          1:48.70   
  Farum Svømmeklub                   
10  Christian Hvilshøj Hansen  1998    70          1:51.72   
  Farum Svømmeklub                   
Peter Eklund  1997              1:31.27  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Windfeldt Nielsen  1998    263          3:36.63   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 29, 100m Butterfly Damer, Finaler 17 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anna-Marie Christiansen  1990    554          1:08.56   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 29, 100m Butterfly Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mie Refn  1993    718          1:02.91   
  Farum Svømmeklub                   
Olivia Burmester  1993    662          1:04.62   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 29, 100m Butterfly Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Maja Hjuler  1997    397          1:16.60   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 30, 100m Butterfly Herrer, Finaler 19 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Nikolai Ammekilde  1990    671          56.89   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 30, 100m Butterfly Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Frederik Siem Pedersen  1991    653          57.41   
  Farum Svømmeklub                   
Karsten Vedel  1992    446          1:05.17   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 31, 200m Medley Damer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Marina Heller Hansen  1994    621          2:29.30   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 31, 200m Medley Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Signe Scharf  1995    362          2:58.81   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 31, 200m Medley Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Helena Daugbjerg Petersen  1997    387          2:54.87   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 32, 200m Medley Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Karsten Vedel  1992    521          2:20.59   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 32, 200m Medley Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Daniel Christian  1998    277          2:53.54   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Marie Gadfelt  1996    562          28.82   
  Farum Svømmeklub                   
Naja Ishøj Nielsen  1996    562          28.82   
  Farum Svømmeklub                   
Maria Bastiansen  1995    504          29.88   
  Farum Svømmeklub                   
Amalie Wied-Christiansen  1996    481          30.35   
  Farum Svømmeklub                   
Rikke Jørner  1996    294          35.78   
  Farum Svømmeklub                   
Caroline Korch  1996    264          37.09   
  Farum Svømmeklub                   
Yelda Dogan  1996    216          39.61   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Maja Hjuler  1997    399          32.29   
  Farum Svømmeklub                   
Helena Daugbjerg Petersen  1997    396          32.38   
  Farum Svømmeklub                   
Tina Krume  1997    339          34.12   
  Farum Svømmeklub                   
Andrea Reich  1998    308          35.23   
  Farum Svømmeklub                   
Martine Mørck Taagholt  1997    297          35.66   
  Farum Svømmeklub                   
Sofie S. Korch  1998    177          42.35   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Hvilshøj Hansen  1998    68          58.18   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer, Finaler 10 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anne Sofie Gadfelt  1999    249          37.78   
  Farum Svømmeklub                   
Mia Ishøj Nielsen  2000    220          39.39   
  Farum Svømmeklub                   
Lærke Scharf  1999    136          46.20   
  Farum Svømmeklub                   
Alberte Thuesen  2001    121          48.12   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Sejr Aagaard  2000    94          52.39   
  Farum Svømmeklub                   
Thea Sthude  1999    76          56.08   
  Farum Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000    66          58.78   
  Farum Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999    57          1:01.80   
  Farum Svømmeklub                   
Aparjita Michaelsen  2000    52          1:03.81   
  Farum Svømmeklub                   
Mia Steen Duus  2001              59.93  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 17 - 18 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Frederik Siem Pedersen  1991    732          23.15   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 15 - 16 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Miki Mørck Taagholt  1994    392          28.50   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Ulrik Peter Willén  1995    494          26.39   
  Farum Svømmeklub                   
Jens Dyreborg Nielsen  1995    392          28.50   
  Farum Svømmeklub                   
Jonas Lagerbon Olsson  1995    314          30.69   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mads Jørner  1998    309          30.84   
  Farum Svømmeklub                   
Philip Greve  1998    246          33.29   
  Farum Svømmeklub                   
Emil Grovn  1998    245          33.32   
  Farum Svømmeklub                   
Emil Brohus Nielsen  1997    219          34.62   
  Farum Svømmeklub                   
Lasse Kriegel Skovrup  1998    188          36.43   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Aagaard  1998    122          42.09   
  Farum Svømmeklub                   
Mathias Elmholdt  1999    95          45.76   
  Farum Svømmeklub                   
Viktor Als-Nielsen  1998    89          46.76   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Hvilshøj Hansen  1998    81          48.12   
  Farum Svømmeklub                   
Christoffer D. Petersen  2001              54.45  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
Peter Eklund  1997              42.09  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.17.02 
Licens til Farum Svømmeklub