Startliste Løb 1-36 
 
  Stævne navn  Klubmesterskaber 2009    Udskriftsdato  26 november 2009   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  20:42   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
 
 
Løb 1, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  25 m  4:24.01   
22  Gadfelt Julie Marie  1996  FARUM  9602AB  25 m  4:37.62   
19  Bastiansen Maria  1995  FARUM  9504AD  25 m  4:44.13   
34  Wied-Christiansen Amalie  1996  FARUM  9624AC  25 m  4:56.61   
21  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  25 m  5:13.05   
30  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  25 m  5:13.86   
23  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  25 m     
 
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
17  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  25 m  3:58.58   
Ammekilde Nikolai  1990  FARUM  9007AE  25 m  4:08.81   
13  Petersen-Bach Jens  1984  FARUM  8479AA  25 m  4:15.22   
35  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  25 m  4:28.52   
26  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  25 m  4:43.05   
48  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  25 m  5:32.32   
24  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  25 m     
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
10  Lensbjerg Marie  1991  FARUM  9114AE  25 m  34.11   
28  Olsen Sofie  1995  FARUM  9598AA  25 m  39.58   
20  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  25 m  42.11   
32  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  25 m  42.73   
45  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  25 m  44.54   
37  Dogan Yelda  1996  FARUM  9692AW  25 m  46.95   
69  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  25 m  57.44   
67  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  25 m  58.83   
41  Hansen Emilie Hvilshøj  1996  FARUM  9666AX  25 m  1:01.02   
10  70  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  25 m  1:02.01   
11  71  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  25 m  1:02.54   
12  68  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  25 m  1:09.39   
13  60  Jørgensen Simone  1999  FARUM    25 m     
14  53  Duus Mia Steen  2001  FARUM    25 m     
15  59  Jonsson Kathrine Kock  1998  FARUM  9816AO  25 m     
16  61  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  25 m     
17  63  Michaelsen Aparjita  2000  FARUM    25 m     
18  64  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    25 m     
19  58  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    25 m     
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  25 m  29.03   
Jensen Simon Sønderup  1988  FARUM  8875AC  25 m  30.07   
18  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  25 m  32.12   
25  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  25 m  35.41   
39  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  25 m  43.20   
56  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  25 m  57.99   
66  Petersen Christoffer D.  2001  FARUM    25 m     
62  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m     
57  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    25 m     
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  25 m  1:05.50   
15  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  25 m  1:10.35   
49  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  25 m  1:28.29   
43  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  25 m  1:29.81   
68  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  25 m  2:00.42   
60  Jørgensen Simone  1999  FARUM    25 m  2:11.16   
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  25 m  1:18.10   
55  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m  1:56.79   
50  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m  1:56.81   
 
Løb 8, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
33  Taagholt Miki Mørck  1994  FARUM  9427AI  25 m  2:45.54   
 
Løb 9, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  25 m  1:04.11   
11  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  25 m  1:08.27   
10  Lensbjerg Marie  1991  FARUM  9114AE  25 m  1:08.96   
Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  25 m  1:09.62   
Christiansen Anna-Marie  1990  FARUM  9044AA  25 m  1:12.43   
15  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  25 m  1:13.99   
27  Nielsen Naja Ishøj  1996  FARUM  9662AE  25 m  1:16.11   
19  Bastiansen Maria  1995  FARUM  9504AD  25 m  1:17.01   
22  Gadfelt Julie Marie  1996  FARUM  9602AB  25 m  1:17.64   
10  34  Wied-Christiansen Amalie  1996  FARUM  9624AC  25 m  1:18.05   
11  21  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  25 m  1:21.08   
12  20  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  25 m  1:23.91   
13  45  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  25 m  1:27.07   
14  47  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  25 m  1:30.40   
15  32  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  25 m  1:31.37   
16  49  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  25 m  1:33.82   
17  38  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  25 m  1:36.97   
18  65  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  25 m  1:38.15   
19  70  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  25 m  1:52.09   
20  69  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  25 m  1:56.97   
21  37  Dogan Yelda  1996  FARUM  9692AW  25 m  2:04.18   
22  41  Hansen Emilie Hvilshøj  1996  FARUM  9666AX  25 m     
23  44  Korch Caroline  1996  FARUM    25 m     
 
Løb 10, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  25 m  55.65   
Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  25 m  58.44   
Jensen Simon Sønderup  1988  FARUM  8875AC  25 m  59.43   
12  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  25 m  1:00.35   
18  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  25 m  1:01.61   
Hansen Jonas  1991  FARUM  9123AG  25 m  1:04.48   
Ammekilde Nikolai  1990  FARUM  9007AE  25 m  1:09.07   
25  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  25 m  1:10.62   
35  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  25 m  1:11.22   
10  26  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  25 m  1:17.33   
11  36  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  25 m  1:21.43   
12  24  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  25 m  1:21.83   
13  48  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  25 m  1:22.05   
14  40  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  25 m  1:29.65   
15  46  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  25 m  1:31.96   
16  51  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  25 m  1:42.41   
17  62  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  1:47.48   
 
Løb 11, 800m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
30  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  25 m  10:26.15   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Christiansen Anna-Marie  1990  FARUM  9044AA  25 m  29.57   
11  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  25 m  31.90   
19  Bastiansen Maria  1995  FARUM  9504AD  50 m  36.82   
67  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  25 m  48.42   
65  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  25 m  49.19   
68  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  25 m  55.73   
69  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  25 m  56.14   
60  Jørgensen Simone  1999  FARUM    25 m  1:00.33   
71  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  25 m  1:01.55   
10  64  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    25 m     
11  63  Michaelsen Aparjita  2000  FARUM    25 m     
12  61  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  25 m     
13  44  Korch Caroline  1996  FARUM    25 m     
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
31  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  25 m  32.54   
42  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  25 m  36.91   
50  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  25 m  44.67   
62  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  45.84   
55  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m  56.34   
52  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  25 m  1:02.84   
56  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  25 m     
54  Eklund Peter  1997  FARUM  9709AN  25 m     
 
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  25 m  1:18.36   
11  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  25 m  1:18.38   
28  Olsen Sofie  1995  FARUM  9598AA  25 m  1:25.98   
32  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  25 m  1:29.18   
20  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  25 m  1:29.74   
47  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  25 m  1:40.80   
37  Dogan Yelda  1996  FARUM  9692AW  25 m  1:42.48   
41  Hansen Emilie Hvilshøj  1996  FARUM  9666AX  25 m  2:14.11   
71  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  25 m     
10  58  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    25 m     
11  53  Duus Mia Steen  2001  FARUM    25 m     
 
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
25  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  25 m  1:14.76   
26  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  25 m  1:21.52   
39  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  25 m  1:33.47   
36  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  25 m  1:35.02   
56  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  25 m  2:00.27   
52  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  25 m  3:29.31   
57  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    25 m     
 
Løb 17, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
15  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  25 m  2:10.34   
Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  25 m  2:12.21   
Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  25 m  2:13.37   
Christiansen Anna-Marie  1990  FARUM  9044AA  25 m  2:17.22   
29  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  25 m  2:31.96   
43  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  25 m  2:57.33   
38  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  25 m  2:59.18   
 
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
12  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  25 m  1:46.95   
Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  25 m  1:51.32   
Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  25 m  1:51.70   
18  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  25 m  1:52.75   
17  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  25 m  1:52.83   
Jensen Simon Sønderup  1988  FARUM  8875AC  25 m  1:59.04   
24  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  25 m  2:28.69   
40  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  25 m  2:52.21   
 
Løb 19, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
16  Vedel Ida Marie  1994  FARUM  9484AE  25 m  5:09.70   
23  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  25 m  5:54.19   
 
Løb 20, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
33  Taagholt Miki Mørck  1994  FARUM  9427AI  25 m  5:22.00   
 
Løb 21, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  25 m  27.44   
14  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  25 m  27.49   
27  Nielsen Naja Ishøj  1996  FARUM  9662AE  25 m  32.90   
21  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  25 m  34.81   
34  Wied-Christiansen Amalie  1996  FARUM  9624AC  50 m  36.10   
22  Gadfelt Julie Marie  1996  FARUM  9602AB  25 m  36.56   
41  Hansen Emilie Hvilshøj  1996  FARUM  9666AX  25 m  59.09   
67  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  25 m  59.61   
70  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  25 m     
10  65  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  25 m     
 
Løb 22, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  25 m  26.46   
35  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  25 m  31.32   
48  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  25 m  35.84   
24  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  25 m  37.00   
36  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  25 m  37.09   
46  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  25 m  39.32   
51  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  25 m  45.09   
62  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  49.55   
 
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  25 m  2:18.57   
11  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  25 m  2:21.68   
Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  25 m  2:34.51   
30  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  25 m  2:46.54   
29  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  25 m  2:55.22   
 
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Ammekilde Nikolai  1990  FARUM  9007AE  25 m  2:22.21   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
10  Lensbjerg Marie  1991  FARUM  9114AE  25 m  1:01.10   
27  Nielsen Naja Ishøj  1996  FARUM  9662AE  25 m  1:02.64   
21  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  25 m  1:10.71   
45  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  25 m  1:14.53   
43  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  25 m  1:18.41   
47  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  25 m  1:22.57   
49  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  25 m  1:23.26   
38  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  25 m  1:24.97   
69  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  25 m  2:10.39   
10  64  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    25 m     
11  63  Michaelsen Aparjita  2000  FARUM    25 m     
12  61  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  25 m     
13  58  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    25 m     
14  44  Korch Caroline  1996  FARUM    25 m     
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  25 m  49.97   
Jensen Simon Sønderup  1988  FARUM  8875AC  25 m  50.52   
Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  25 m  51.84   
18  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  25 m  53.76   
33  Taagholt Miki Mørck  1994  FARUM  9427AI  25 m  58.91   
31  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  25 m  1:02.96   
26  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  25 m  1:03.64   
42  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  25 m  1:08.69   
39  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  25 m  1:10.50   
10  40  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  25 m  1:15.30   
11  50  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  25 m  1:18.64   
12  46  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  25 m  1:25.59   
13  51  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  25 m  1:30.30   
14  56  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  25 m  1:50.69   
15  55  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m  2:13.67   
16  52  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  25 m  2:41.55   
17  57  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    25 m     
18  54  Eklund Peter  1997  FARUM  9709AN  25 m     
 
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
10  Lensbjerg Marie  1991  FARUM  9114AE  25 m  2:47.34   
47  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  25 m  3:26.06   
 
Løb 29, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  25 m  1:00.48   
Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  50 m  1:02.01   
Christiansen Anna-Marie  1990  FARUM  9044AA  25 m  1:06.45   
23  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  25 m  1:13.43   
 
Løb 30, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Ammekilde Nikolai  1990  FARUM  9007AE  25 m  55.99   
Hansen Jonas  1991  FARUM  9123AG  25 m  57.11   
12  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  50 m  1:03.28   
17  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  25 m  1:03.58   
 
Løb 31, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  25 m  2:26.24   
Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  50 m  2:40.19   
29  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  25 m  2:52.44   
28  Olsen Sofie  1995  FARUM  9598AA  25 m  3:00.87   
30  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  25 m  3:02.71   
 
Løb 32, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
17  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  25 m  2:19.94   
31  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  25 m  2:32.53   
36  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  25 m  2:52.65   
 
Løb 34, 1500m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
13  Petersen-Bach Jens  1984  FARUM  8479AA  25 m  17:01.11   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
15  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  25 m  28.24   
27  Nielsen Naja Ishøj  1996  FARUM  9662AE  25 m  28.55   
22  Gadfelt Julie Marie  1996  FARUM  9602AB  25 m  29.19   
19  Bastiansen Maria  1995  FARUM  9504AD  25 m  29.29   
34  Wied-Christiansen Amalie  1996  FARUM  9624AC  25 m  29.80   
Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  25 m  30.08   
28  Olsen Sofie  1995  FARUM  9598AA  25 m  31.41   
23  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  25 m  32.36   
29  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  25 m  32.44   
10  45  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  25 m  32.92   
11  20  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  25 m  33.41   
12  32  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  25 m  34.91   
13  43  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  25 m  35.39   
14  49  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  25 m  35.80   
15  38  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  25 m  35.98   
16  37  Dogan Yelda  1996  FARUM  9692AW  25 m  38.18   
17  65  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  25 m  40.09   
18  67  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  25 m  45.03   
19  70  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  25 m  48.17   
20  71  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  25 m  51.35   
21  58  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    25 m  51.92   
22  68  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  25 m  56.09   
23  64  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    25 m  56.30   
24  63  Michaelsen Aparjita  2000  FARUM    25 m  59.93   
25  53  Duus Mia Steen  2001  FARUM    25 m     
26  60  Jørgensen Simone  1999  FARUM    25 m     
27  61  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  25 m     
28  44  Korch Caroline  1996  FARUM    25 m     
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
12  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  25 m  22.66   
35  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  25 m  26.80   
31  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  25 m  27.76   
33  Taagholt Miki Mørck  1994  FARUM  9427AI  25 m  28.11   
25  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  25 m  28.37   
48  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  25 m  30.39   
42  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  25 m  31.27   
39  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  25 m  32.69   
40  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  25 m  33.40   
10  46  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  25 m  34.39   
11  50  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  25 m  35.80   
12  54  Eklund Peter  1997  FARUM  9709AN  25 m  39.48   
13  51  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  25 m  39.57   
14  55  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m  45.68   
15  57  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    25 m  47.95   
16  52  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  25 m  48.25   
17  66  Petersen Christoffer D.  2001  FARUM    25 m  55.92   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.17.02 
Licens til Farum Svømmeklub