Startliste Løb 1-9 
 
  Stævne navn  NS mini    Udskriftsdato  27 maj 2010   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  23:26   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
 
 
Løb 1, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
65  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  25 m  1:20.54   
75  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  25 m  1:23.20   
69  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  25 m  1:25.42   
131  Jørgensen Cecilie  1998  HELSINGE  9894AM  25 m  1:29.54   
173  Østergaard Maja  1998  LAKSEN  9808AJ  25 m  1:30.20   
71  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  25 m  1:31.26   
58  Jonsson Kathrine Kock  1998  FARUM  9816AO  25 m  1:31.80   
52  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  25 m  1:31.88   
95  Ehlert Kamilla  1998  HILLERØD  9846AM  25 m  1:33.06   
10  Gosvig Gitte Sørensen  1999  ALLERØD  9962AA  25 m  1:33.32   
11  93  Christensen Augusta Marie  2000  HILLERØD  0026AC  25 m  1:34.69   
12  166  Legin Natalie Løwe  1998  LAKSEN  9854AG  25 m  1:35.65   
13  96  Esbjerg Agnes  1999  HILLERØD  9998AF  25 m  1:36.54   
14  172  Wohlert Sarah  1998  LAKSEN  9862AJ  25 m  1:37.19   
15  39  Friis Ditte  1999  BIRKERØD  9912AJ  25 m  1:37.54   
16  63  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  25 m  1:38.32   
17  86  Nielsen Maja  1999  FR.VÆRK  9998AJ  25 m  1:39.93   
18  107  Lorenzen Caroline Høst  1999  HILLERØD  9916AG  25 m  1:40.54   
19  22  Nielsen Maiken Urskov  1998  ALLERØD  9814AL  25 m  1:41.00   
20  180  Kjærsgaard Alberte  2001  SLANGERUP  0102AA  25 m  1:41.22   
21  87  Storgaard Julie  1997  FR.VÆRK  9764AF  25 m  1:43.14   
22  162  Hansen Freja B.  1999  LAKSEN  9912AO  25 m  1:43.69   
23  165  Larsen Cecilie Fruerlund  1999  LAKSEN  9906AP  25 m  1:44.37   
24  85  Nielsen Julie  1997  FR.VÆRK  9748AN  25 m  1:44.58   
25  154  Møller Sebine  1999  JYLLINGE  9948AG  25 m  1:47.61   
26  124  Gantriis Emily  1999  HELSINGE  9966AB  25 m  1:47.71   
27  151  Kestner Astrid Dyrmose  2000  JYLLINGE  0008AB  25 m  1:47.83   
28  176  Carmel Sofie  1997  SLANGERUP  9762AN  25 m  1:48.23   
29  153  Mårtensson Amalie  2000  JYLLINGE  0004AE  25 m  1:49.77   
30  31  Bondo Thit  2000  BIRKERØD  0068AE  25 m  1:50.38   
31  44  Lentoft Luna Juul  2000  BIRKERØD  0044AE  25 m  1:50.40   
32  160  Danielsen Sandra  1998  LAKSEN  9854AI  25 m  1:51.15   
33  80  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  25 m  1:52.09   
34  185  Neve Kamilla  2000  SLANGERUP  0082AE  25 m  1:54.23   
35  34  Davies Molly E. Stevelt  2000  BIRKERØD  0018AE  25 m  1:56.64   
36  155  Petersson Katja  2001  JYLLINGE  0134AA  25 m  1:56.94   
37  184  Lysdal Natalie Amalieh  2000  SLANGERUP  0034AE  25 m  2:00.64   
38  Frederiksen Kathrine Pii  2000  ALLERØD  0036AA  25 m  2:01.24   
39  143  Busch Julie  1998  JYLLINGE  9876AR  25 m  2:04.02   
40  164  Krogsgaard Sofie  1999  LAKSEN  9976AN  25 m  2:09.07   
41  157  Wehne Ida-Sofia Bech  2001  JYLLINGE    25 m  2:10.82   
42  20  Larsen Karina Garne  2000  ALLERØD  0068AH  25 m  2:15.76   
43  140  Westermann Camilla  1997  HELSINGE  9794AJ  25 m  2:20.65   
44  179  Grøndal Sofie Hong Yo  1999  SLANGERUP    25 m  2:23.03   
45  167  Magnus Natasha  2000  LAKSEN    25 m  2:23.75   
46  26  Sonnenborg Lærke Koch  2000  ALLERØD  0012AF  25 m  2:48.40   
47  30  Bolvig Andrea M. Lang  2000  BIRKERØD  0048AE  25 m     
48  46  Straarup Sofie Engholm  2000  BIRKERØD  0058AD  25 m     
49  24  Petersen Therese Lyng  1999  ALLERØD  9964AN  25 m     
50  40  Friis Lina  2001  BIRKERØD  0172AB  25 m     
51  159  Winsley Louise  1998  JYLLINGE    25 m     
52  43  Joensen Lea  2001  BIRKERØD  0118AC  25 m     
53  149  Jensen Sofie Kepp  2002  JYLLINGE    25 m     
54  50  Duus Mia Steen  2001  FARUM    25 m     
55  78  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  25 m     
56  59  Jørgensen Simone  1999  FARUM    25 m     
57  141  Aunstrup Line  2000  JYLLINGE  0064AM  25 m     
58  139  Sørensen Sofie O.  1998  HELSINGE  9886AM  25 m     
59  99  Hauch Maria  2003  HILLERØD  0342AA  25 m     
60  138  Petersen Sofie Steen  2000  HELSINGE  0026AH  25 m     
61  119  Wiberg Emilie de Lemos  2001  HILLERØD  0146AC  25 m     
62  106  Johansen Caroline  1999  HILLERØD  9958AN  25 m     
63  105  Jespersen Anne-Marie K.  2001  HILLERØD  0108AC  25 m     
64  92  Bentzen Cecilie Sewohl  1999  HILLERØD  9972AO  25 m     
65  182  Kofoed Maria  1999  SLANGERUP  9946AQ  25 m     
66  61  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  25 m  1:28.17  EXT 
67  62  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  25 m  1:32.56  EXT 
 
Løb 2, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
49  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  25 m  1:15.92   
60  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  25 m  1:20.15   
108  Madsen Carl Juel  1998  HILLERØD  9821AF  25 m  1:20.56   
36  Eggers Alexander  1999  BIRKERØD  9967AD  25 m  1:23.95   
181  Kjærsgaard Victor  1998  SLANGERUP  9861AF  25 m  1:25.51   
137  Petersen Mads Steen  1997  HELSINGE  9765AJ  25 m  1:28.54   
123  Frimann Joachim  1997  HELSINGE  9761AE  25 m  1:29.40   
90  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  25 m  1:30.55   
94  Dardecker Thor  1999  HILLERØD  9973AE  25 m  1:31.60   
10  77  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  25 m  1:31.74   
11  186  Neve Kristoffer  1998  SLANGERUP  9853AK  25 m  1:32.04   
12  109  Mentz Oliver  1997  HILLERØD  9773AL  25 m  1:32.71   
13  81  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  25 m  1:33.58   
14  98  Guldfeldt Anders Uhre  1999  HILLERØD  9901AJ  25 m  1:35.21   
15  114  Stephensen Daniel  1999  HILLERØD  9993AB  25 m  1:36.90   
16  122  Fredbo Mads  1999  HELSINGE  9901AB  25 m  1:37.04   
17  27  Sonnenborg Magnus Koch  1997  ALLERØD  9715AC  25 m  1:38.79   
18  163  Hansen Magnus B.  1997  LAKSEN    25 m  1:39.96   
19  147  Hermansen Joachim  1998  JYLLINGE  9849AA  25 m  1:41.15   
20  41  Harrit Oskar  1999  BIRKERØD  9997AA  25 m  1:41.33   
21  133  Neldeberg Anton Juncker  1998  HELSINGE  9895AN  25 m  1:41.48   
22  45  Schiellerup Oliver  2000  BIRKERØD  0015AA  25 m  1:44.67   
23  66  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  1:45.58   
24  42  Jensen Jeppe Skov  1999  BIRKERØD    25 m  1:45.89   
25  145  Hanger William  1998  JYLLINGE  9865AM  25 m  1:46.02   
26  25  Poulsen Mads Thorenfeldt  1999  ALLERØD  9965AD  25 m  1:47.53   
27  189  Bager Andreas  1997  FR.VÆRK    25 m  1:50.05   
28  156  Skovgaard Frederik  1999  JYLLINGE  9905AB  25 m  1:50.08   
29  83  Hansen Patrick Kroman  1997  FR.VÆRK    25 m  1:50.48   
30  187  Rasmussen Mads Tornow  2000  SLANGERUP  0073AD  25 m  1:53.20   
31  136  Pedersen Gustav  1997  HELSINGE  9785AK  25 m  1:54.70   
32  169  Ruby Anders Toft  2001  LAKSEN  0195AA  25 m  1:55.39   
33  168  Rasmussen Mads Nordby  1998  LAKSEN  9803AK  25 m  1:57.29   
34  142  Bruhn Philip  2000  JYLLINGE  0061AF  25 m  1:58.27   
35  28  Stavngaard Tobias  2000  ALLERØD  0019AC  25 m  1:59.48   
36  177  Falck Daniel Starup  1999  SLANGERUP    25 m     
37  Galsøe Christian  2002  ALLERØD  0217AA  25 m     
38  17  Jensen Jacob Aaboe  2000  ALLERØD  0029AC  25 m     
39  19  Kristensen Nikolaj F.  2000  ALLERØD  0041AD  25 m     
40  132  Kreiner Jonathan  1998  HELSINGE  9815AK  25 m     
41  115  Sønnichsen Anders  1998  HILLERØD  9897AI  25 m     
42  51  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m     
43  174  Andreasen Christian E.  1999  SLANGERUP    25 m     
44  113  Sharma Vivek Anand  1999  HILLERØD  9917AI  25 m     
45  73  Petersen Christoffer D.  2001  FARUM    25 m     
46  103  Jensen Johan Kjaer  1998  HILLERØD  9897AQ  25 m     
47  Christensen Jannich  2000  ALLERØD  0061AE  25 m     
48  144  Fuglsang Tobias  2001  JYLLINGE    25 m     
49  121  Christensen Oliver  1999  HELSINGE    25 m     
50  72  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  25 m  1:22.05  EXT 
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
69  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  25 m  1:36.32   
148  Jensen Julie Kepp  2000  JYLLINGE  0042AA  25 m  1:37.62   
96  Esbjerg Agnes  1999  HILLERØD  9998AF  25 m  1:39.90   
93  Christensen Augusta Marie  2000  HILLERØD  0026AC  25 m  1:40.87   
71  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  25 m  1:41.01   
95  Ehlert Kamilla  1998  HILLERØD  9846AM  25 m  1:42.48   
180  Kjærsgaard Alberte  2001  SLANGERUP  0102AA  25 m  1:42.99   
22  Nielsen Maiken Urskov  1998  ALLERØD  9814AL  25 m  1:43.43   
101  Jacobsen Mathilde Top  1999  HILLERØD  9968AN  25 m  1:45.05   
10  183  Larsen Emilie Viemose  2000  SLANGERUP  0064AB  25 m  1:52.13   
11  165  Larsen Cecilie Fruerlund  1999  LAKSEN  9906AP  25 m  1:53.76   
12  124  Gantriis Emily  1999  HELSINGE  9966AB  25 m  1:54.90   
13  57  Jacobsen Camilla  1998  FARUM    25 m  1:56.23   
14  158  Weitling My  2000  JYLLINGE  0032AA  25 m  1:57.87   
15  85  Nielsen Julie  1997  FR.VÆRK  9748AN  25 m  1:57.88   
16  170  Ruby Lærke Toft  1999  LAKSEN  9996AG  25 m  1:58.07   
17  26  Sonnenborg Lærke Koch  2000  ALLERØD  0012AF  25 m  1:59.35   
18  146  Hansen Fie  1999  JYLLINGE  9924AC  25 m  2:02.40   
19  46  Straarup Sofie Engholm  2000  BIRKERØD  0058AD  25 m  2:02.61   
20  34  Davies Molly E. Stevelt  2000  BIRKERØD  0018AE  25 m  2:04.67   
21  56  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    25 m  2:05.82   
22  82  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  25 m  2:07.33   
23  39  Friis Ditte  1999  BIRKERØD  9912AJ  25 m  2:09.11   
24  76  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  50 m  2:11.14   
25  78  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  25 m  2:12.73   
26  79  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  50 m  2:13.32   
27  111  Saarde Lea Fauerholdt  2000  HILLERØD  0076AI  25 m  2:18.40   
28  50  Duus Mia Steen  2001  FARUM    25 m  2:19.63   
29  162  Hansen Freja B.  1999  LAKSEN  9912AO  25 m  2:20.30   
30  Ajslev Sandra A.  2001  ALLERØD  0198AC  25 m  2:22.56   
31  31  Bondo Thit  2000  BIRKERØD  0068AE  25 m  2:24.30   
32  97  Gerlach Katrine  2001  HILLERØD  0192AE  25 m  2:40.71   
33  21  Mørch Laura Damm  2001  ALLERØD  0156AC  25 m  2:44.56   
34  20  Larsen Karina Garne  2000  ALLERØD  0068AH  25 m  2:44.97   
35  149  Jensen Sofie Kepp  2002  JYLLINGE    25 m  2:48.99   
36  184  Lysdal Natalie Amalieh  2000  SLANGERUP  0034AE  25 m  2:51.45   
37  104  Jensen Liv  2001  HILLERØD  0128AB  25 m  2:55.02   
38  167  Magnus Natasha  2000  LAKSEN    25 m  2:55.16   
39  35  Drachmann Elena  1999  BIRKERØD  9932AJ  25 m     
40  Bobjerg Emma  2000  ALLERØD  0052AJ  25 m     
41  33  Carlsen Maria Elizabeth  2001  BIRKERØD  0196AA  25 m     
42  Blicher Camilla A.  2001  ALLERØD    25 m     
43  127  Hansson Mathilde  1999  HELSINGE    25 m     
44  130  Jeppesen Iben  2000  HELSINGE    25 m     
45  38  Erichsen Camille  2001  BIRKERØD  0192AC  25 m     
46  171  Witte Emilie H.  2000  LAKSEN    25 m     
47  116  Thomasberg Ida Tronier  2000  HILLERØD  0066AI  25 m     
48  159  Winsley Louise  1998  JYLLINGE    25 m     
49  67  Michaelsen Aparjita  2001  FARUM    25 m     
50  68  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    25 m     
51  84  Jensen Josefine Julie  1999  FR.VÆRK    25 m     
52  135  Nielsen Maja Schlegel  1998  HELSINGE    25 m     
53  161  Fejer Andrea  2000  LAKSEN    25 m     
54  80  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  25 m     
55  120  Wibom Josefine Lykke  2000  HILLERØD  0046AI  25 m     
56  178  Geisler Frederikke  1999  SLANGERUP  9962AH  25 m  2:40.99  SCR 
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
53  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  25 m  1:26.73   
181  Kjærsgaard Victor  1998  SLANGERUP  9861AF  25 m  1:30.87   
163  Hansen Magnus B.  1997  LAKSEN    25 m  1:48.95   
133  Neldeberg Anton Juncker  1998  HELSINGE  9895AN  25 m  1:51.42   
54  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  25 m  1:57.73   
25  Poulsen Mads Thorenfeldt  1999  ALLERØD  9965AD  25 m  1:58.16   
55  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    25 m  1:59.37   
187  Rasmussen Mads Tornow  2000  SLANGERUP  0073AD  25 m  2:01.40   
48  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  25 m  2:04.97   
10  152  Lind Frederik  1998  JYLLINGE  9857AB  25 m  2:07.13   
11  83  Hansen Patrick Kroman  1997  FR.VÆRK    25 m  2:16.10   
12  17  Jensen Jacob Aaboe  2000  ALLERØD  0029AC  25 m  2:22.88   
13  28  Stavngaard Tobias  2000  ALLERØD  0019AC  25 m  2:23.01   
14  175  Bichel Jonathan V.  1999  SLANGERUP    25 m  2:25.57   
15  126  Granhøj Matthias Spring  1999  HELSINGE  9947AD  25 m  2:25.62   
16  134  Neldeberg Nikolai  2000  HELSINGE    25 m     
17  70  Nielsen Martin Winfeldt  2001  FARUM    25 m     
18  125  Gielstrup Jonas  1998  HELSINGE  9845AD  25 m     
19  37  Engmark Aske  2000  BIRKERØD  0041AE  25 m     
20  36  Eggers Alexander  1999  BIRKERØD  9967AD  25 m     
21  32  Buch Julius  2001  BIRKERØD  0191AB  25 m     
22  23  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m     
23  18  Jeppsson Kasper  1999  ALLERØD  9961AG  25 m     
24  47  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m     
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
148  Jensen Julie Kepp  2000  JYLLINGE  0042AA  25 m  36.06   
75  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  25 m  37.69   
52  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  25 m  42.36   
65  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  25 m  42.68   
172  Wohlert Sarah  1998  LAKSEN  9862AJ  25 m  42.88   
153  Mårtensson Amalie  2000  JYLLINGE  0004AE  25 m  43.89   
86  Nielsen Maja  1999  FR.VÆRK  9998AJ  25 m  44.29   
151  Kestner Astrid Dyrmose  2000  JYLLINGE  0008AB  25 m  44.93   
166  Legin Natalie Løwe  1998  LAKSEN  9854AG  25 m  45.38   
10  146  Hansen Fie  1999  JYLLINGE  9924AC  25 m  45.66   
11  138  Petersen Sofie Steen  2000  HELSINGE  0026AH  25 m  45.72   
12  160  Danielsen Sandra  1998  LAKSEN  9854AI  25 m  46.28   
13  76  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  25 m  46.49   
14  140  Westermann Camilla  1997  HELSINGE  9794AJ  25 m  46.55   
15  154  Møller Sebine  1999  JYLLINGE  9948AG  25 m  46.78   
16  185  Neve Kamilla  2000  SLANGERUP  0082AE  25 m  47.04   
17  107  Lorenzen Caroline Høst  1999  HILLERØD  9916AG  25 m  47.42   
18  58  Jonsson Kathrine Kock  1998  FARUM  9816AO  25 m  47.42   
19  44  Lentoft Luna Juul  2000  BIRKERØD  0044AE  25 m  48.04   
20  43  Joensen Lea  2001  BIRKERØD  0118AC  25 m  48.40   
21  143  Busch Julie  1998  JYLLINGE  9876AR  25 m  49.09   
22  106  Johansen Caroline  1999  HILLERØD  9958AN  25 m  49.18   
23  35  Drachmann Elena  1999  BIRKERØD  9932AJ  25 m  49.26   
24  87  Storgaard Julie  1997  FR.VÆRK  9764AF  25 m  49.44   
25  30  Bolvig Andrea M. Lang  2000  BIRKERØD  0048AE  25 m  49.77   
26  82  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  25 m  49.92   
27  Frederiksen Kathrine Pii  2000  ALLERØD  0036AA  25 m  50.29   
28  130  Jeppesen Iben  2000  HELSINGE    25 m  50.61   
29  57  Jacobsen Camilla  1998  FARUM    50 m  50.91   
30  117  Truelsen Julie Højer  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  51.15   
31  33  Carlsen Maria Elizabeth  2001  BIRKERØD  0196AA  25 m  51.30   
32  158  Weitling My  2000  JYLLINGE  0032AA  25 m  51.38   
33  118  Wammen Annabella B.  2000  HILLERØD  0096AM  25 m  51.73   
34  155  Petersson Katja  2001  JYLLINGE  0134AA  25 m  52.39   
35  40  Friis Lina  2001  BIRKERØD  0172AB  25 m  52.81   
36  119  Wiberg Emilie de Lemos  2001  HILLERØD  0146AC  25 m  53.30   
37  164  Krogsgaard Sofie  1999  LAKSEN  9976AN  25 m  53.38   
38  59  Jørgensen Simone  1999  FARUM    50 m  53.91   
39  157  Wehne Ida-Sofia Bech  2001  JYLLINGE    25 m  54.27   
40  92  Bentzen Cecilie Sewohl  1999  HILLERØD  9972AO  25 m  54.84   
41  79  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  50 m  55.09   
42  38  Erichsen Camille  2001  BIRKERØD  0192AC  25 m  55.29   
43  179  Grøndal Sofie Hong Yo  1999  SLANGERUP    25 m  55.53   
44  120  Wibom Josefine Lykke  2000  HILLERØD  0046AI  25 m  56.13   
45  56  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    25 m  57.33   
46  105  Jespersen Anne-Marie K.  2001  HILLERØD  0108AC  25 m  57.36   
47  101  Jacobsen Mathilde Top  1999  HILLERØD  9968AN  25 m  57.84   
48  84  Jensen Josefine Julie  1999  FR.VÆRK    25 m  59.40   
49  171  Witte Emilie H.  2000  LAKSEN    25 m  1:00.24   
50  91  Bantz Asta  1999  HILLERØD  9944AT  25 m  1:00.29   
51  97  Gerlach Katrine  2001  HILLERØD  0192AE  25 m  1:00.61   
52  183  Larsen Emilie Viemose  2000  SLANGERUP  0064AB  25 m  1:00.67   
53  104  Jensen Liv  2001  HILLERØD  0128AB  25 m  1:00.80   
54  182  Kofoed Maria  1999  SLANGERUP  9946AQ  25 m  1:01.42   
55  141  Aunstrup Line  2000  JYLLINGE  0064AM  25 m  1:03.39   
56  116  Thomasberg Ida Tronier  2000  HILLERØD  0066AI  25 m  1:03.45   
57  68  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    25 m  1:03.93   
58  99  Hauch Maria  2003  HILLERØD  0342AA  25 m  1:03.95   
59  10  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD    25 m  1:03.98   
60  111  Saarde Lea Fauerholdt  2000  HILLERØD  0076AI  25 m  1:04.08   
61  67  Michaelsen Aparjita  2001  FARUM    25 m  1:07.11   
62  110  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  1:08.70   
63  21  Mørch Laura Damm  2001  ALLERØD  0156AC  25 m  1:15.71   
64  11  Hannibal Pernille  2001  ALLERØD  0158AC  25 m  1:16.07   
65  Blicher Camilla A.  2001  ALLERØD    25 m     
66  13  Hindsgaul Ida M.  2002  ALLERØD    25 m     
67  12  Hansen Olivia M. M.  2002  ALLERØD    25 m     
68  Bobjerg Emma  2000  ALLERØD  0052AJ  25 m     
69  15  Hyldahl Ida  2002  ALLERØD    25 m     
70  16  Jensen Frida Sidenius  2001  ALLERØD  0128AC  25 m     
71  24  Petersen Therese Lyng  1999  ALLERØD  9964AN  25 m     
72  161  Fejer Andrea  2000  LAKSEN    25 m     
73  135  Nielsen Maja Schlegel  1998  HELSINGE    25 m     
74  127  Hansson Mathilde  1999  HELSINGE    25 m     
75  Barbesgaard Julia T.  2002  ALLERØD    25 m     
76  178  Geisler Frederikke  1999  SLANGERUP  9962AH  25 m  1:01.61  SCR 
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
109  Mentz Oliver  1997  HILLERØD  9773AL  25 m  38.73   
94  Dardecker Thor  1999  HILLERØD  9973AE  25 m  39.86   
60  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  25 m  40.00   
77  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  25 m  40.42   
112  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m  40.82   
45  Schiellerup Oliver  2000  BIRKERØD  0015AA  25 m  41.99   
66  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  42.21   
115  Sønnichsen Anders  1998  HILLERØD  9897AI  25 m  43.24   
186  Neve Kristoffer  1998  SLANGERUP  9853AK  25 m  44.42   
10  147  Hermansen Joachim  1998  JYLLINGE  9849AA  25 m  44.68   
11  122  Fredbo Mads  1999  HELSINGE  9901AB  25 m  44.80   
12  126  Granhøj Matthias Spring  1999  HELSINGE  9947AD  25 m  46.16   
13  114  Stephensen Daniel  1999  HILLERØD  9993AB  25 m  46.48   
14  41  Harrit Oskar  1999  BIRKERØD  9997AA  25 m  46.66   
15  145  Hanger William  1998  JYLLINGE  9865AM  25 m  47.03   
16  142  Bruhn Philip  2000  JYLLINGE  0061AF  25 m  47.28   
17  152  Lind Frederik  1998  JYLLINGE  9857AB  25 m  47.59   
18  90  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  25 m  47.84   
19  98  Guldfeldt Anders Uhre  1999  HILLERØD  9901AJ  25 m  48.10   
20  125  Gielstrup Jonas  1998  HELSINGE  9845AD  25 m  48.26   
21  81  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  25 m  48.27   
22  132  Kreiner Jonathan  1998  HELSINGE  9815AK  25 m  48.33   
23  113  Sharma Vivek Anand  1999  HILLERØD  9917AI  25 m  49.01   
24  156  Skovgaard Frederik  1999  JYLLINGE  9905AB  25 m  49.44   
25  54  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  25 m  49.73   
26  174  Andreasen Christian E.  1999  SLANGERUP    25 m  49.85   
27  51  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m  50.38   
28  168  Rasmussen Mads Nordby  1998  LAKSEN  9803AK  25 m  50.65   
29  103  Jensen Johan Kjaer  1998  HILLERØD  9897AQ  25 m  51.10   
30  175  Bichel Jonathan V.  1999  SLANGERUP    25 m  52.14   
31  47  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  52.32   
32  32  Buch Julius  2001  BIRKERØD  0191AB  25 m  54.01   
33  100  Håkonsson Mads Holme  2001  HILLERØD  0135AE  25 m  55.11   
34  136  Pedersen Gustav  1997  HELSINGE  9785AK  25 m  55.18   
35  37  Engmark Aske  2000  BIRKERØD  0041AE  25 m  55.54   
36  Christensen Jannich  2000  ALLERØD  0061AE  25 m  56.19   
37  19  Kristensen Nikolaj F.  2000  ALLERØD  0041AD  25 m  56.63   
38  169  Ruby Anders Toft  2001  LAKSEN  0195AA  25 m  57.01   
39  144  Fuglsang Tobias  2001  JYLLINGE    25 m  58.76   
40  Galsøe Christian  2002  ALLERØD  0217AA  25 m  59.32   
41  73  Petersen Christoffer D.  2001  FARUM    25 m  1:00.33   
42  14  Howardsen Malte  2001  ALLERØD    25 m  1:01.97   
43  64  Krume Dan  2001  FARUM    25 m  1:03.50   
44  134  Neldeberg Nikolai  2000  HELSINGE    25 m  1:05.88   
45  29  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  25 m  1:08.07   
46  74  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM    25 m  1:08.68   
47  55  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    25 m     
48  121  Christensen Oliver  1999  HELSINGE    25 m     
49  Andersen Marcus  2001  ALLERØD    25 m     
50  189  Bager Andreas  1997  FR.VÆRK    25 m     
51  102  Jensen Emil Kjaer  2000  HILLERØD  0077AH  25 m     
52  177  Falck Daniel Starup  1999  SLANGERUP    25 m     
53  23  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m     
 
Løb 7, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
139  Sørensen Sofie O.  1998  HELSINGE  9886AM  25 m  6:19.54   
173  Østergaard Maja  1998  LAKSEN  9808AJ  25 m  6:20.17   
63  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  25 m  6:20.22   
170  Ruby Lærke Toft  1999  LAKSEN  9996AG  25 m  6:42.00   
176  Carmel Sofie  1997  SLANGERUP  9762AN  25 m  6:55.92   
131  Jørgensen Cecilie  1998  HELSINGE  9894AM  25 m     
Gosvig Gitte Sørensen  1999  ALLERØD  9962AA  25 m     
61  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  25 m  5:40.70  EXT 
62  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  25 m  5:43.80  EXT 
 
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
53  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  25 m  4:58.07   
18  Jeppsson Kasper  1999  ALLERØD  9961AG  25 m  5:30.00   
49  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  25 m  5:30.22   
123  Frimann Joachim  1997  HELSINGE  9761AE  25 m  5:33.98   
108  Madsen Carl Juel  1998  HILLERØD  9821AF  50 m  5:44.69   
48  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  25 m  6:10.22   
27  Sonnenborg Magnus Koch  1997  ALLERØD  9715AC  25 m  6:21.78   
42  Jensen Jeppe Skov  1999  BIRKERØD    25 m  6:39.05   
137  Petersen Mads Steen  1997  HELSINGE  9765AJ  25 m     
10  112  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m     
11  72  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  25 m  5:16.19  EXT 
 
Løb 9, 8X25m Fri mix med bold 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
195  A6 Slangerup  SLANGERUP    25 m     
194  Birkerød Mix 2  BIRKERØD    25 m     
193  Birkerød Mix 1  BIRKERØD    25 m     
192  Farum Mix 2  FARUM    25 m     
191  Farum Mix 1  FARUM    25 m     
150  A6 Jyllinge  JYLLINGE    25 m     
129  Mix 2 Helsinge  1997  HELSINGE    25 m     
128  Mix 1 Helsinge  1997  HELSINGE    25 m     
89  Psyko Mix 2  HILLERØD    25 m     
10  88  Psyko Mix 1  HILLERØD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.17.25  Udskriftsdato  27 maj 2010 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  23:26