Holdkap Finaler - Løb 11 
 
  Stævne navn  NS ministævne    Udskriftsdato  12 november 2014   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  16:42   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  16 november 2014         
 
 
 
Løb 11 - 4X50m Frisvømning Mix, Finaler 
 
 
Heat 1 
Bane  Nr.  Navn  Klub  Tur  Navn  Født  Licens 
 
 
111  Hils 3 Mix 2  Hillerød Svømmeklub  Ida Zeiler Terkildsen  2004  0494AD 
        Sofia Hansen  2003  0394AR 
        Simon Blidarevic  2002  0289AB 
        Frederik Clausen  2001  0141AN 
 
Farum Mix 4  Farum Svømmeklub  Alens Daugelis  2002  0275AJ 
        Frederik Jørgensen  2003  0393AL 
        Maya Ehlers Hansen  2004  0432AI 
        Karoline K. Larsen  2004  0484AJ 
 
147  Sigma Allerød 4  Sigma Swim Allerød  Lucas Emil Christensen  2003  0349AC 
        Mathilde Friis Autzen  2005  0514AG 
        Laura Lind-Christensen  2006  0636AC 
        Daniel Garne Larsen  2003  0373AA 
 
177  Birkerød Ag3-Mix 4  Sigma Swim Birkerød  Rosalie Viola Ryding  2005  0552AB 
        Nina Frydenberg Laursen  2005  0574AF 
        Oscar Boyer  2004  0429AD 
        Jonathan Beck  2004  0497AA 
 
65  A6 Mix 4  A6  Anders Kousgard Kortegaar  2004  0471AB 
        Maya Hauerberg Terp  2005  0564AA 
        Silja Brage  2005   
        Mikkel Bjellekjær Jensen  2003   
 
 
 
Løb 11 - 4X50m Frisvømning Mix, Finaler 
 
 
Heat 2 
Bane  Nr.  Navn  Klub  Tur  Navn  Født  Licens 
 
 
110  Hils 3 Mix  Hillerød Svømmeklub  Frida Uldall  2003  0364AJ 
        Johanne Baes Aaholst  2004  0454AE 
        Christian Galsøe  2002  0217AA 
        Pedja Kuzmanovic  2002  0217AE 
 
Farum Mix 3  Farum Svømmeklub  Rasmus Thode Møller  2002   
        Malte Færgemann Lau  2001  0139AQ 
        Dagmar Boeck  2004  0458AM 
        Maja Damsgaard  2003  0372AP 
 
146  Sigma Allerød 3  Sigma Swim Allerød  Joakim R. Petersen  2003  0307AI 
        Andrea Lindberg Vedøe  2006  0644AC 
        Asta Bundgaard Wanscher  2006  0668AA 
        Victor Bornemann  2004  0489AD 
 
176  Birkerød Ag3-Mix 3  Sigma Swim Birkerød  Catrine Porsdal  2005  0536AA 
        Asbjørn Rosenbohm  2004  0405AB 
        Sarah Holm Clausen  2004  0486AG 
        Alexander Vergereau  2004  0447AA 
 
64  A6 Mix 3  A6  Signe Lindgren  2003   
        Rasmus Skarby Madsen  2003  0363AB 
        Clara Sass Husum  2004  0474AM 
        Emil Witzner Hansen  2004  0475AD 
 
82  Fsk Devilmix3  Frederiksværk Svømmeklub  Silas Folke Drigsdahl  2004  0429AI 
        Anton Jakobsen  2003  0351AJ 
        Amanda Christensen  2004  0452AN 
        Maja Hallberg Langkilde  2004  0498AL 
 
 
 
Løb 11 - 4X50m Frisvømning Mix, Finaler 
 
 
Heat 3 
Bane  Nr.  Navn  Klub  Tur  Navn  Født  Licens 
 
 
113  Hils Mix 2  Hillerød Svømmeklub  Lukas Frederiksen  2004   
        Anna Olivia Kichhhoff  2005   
        Emma Nissen  2004  0406AL 
        Patrick Laursen  2004  0433AA 
 
Farum Mix 2  Farum Svømmeklub  Caroline Liv Christiansen  2003  0376AT 
        Cecilie Daugaard Georgi  2004  0426AM 
        Visagan Sureshkumar  2002  0269AP 
        Boris Steenberg  2002   
 
145  Sigma Allerød 2  Sigma Swim Allerød  Caroline Mindested  2005  0592AF 
        Line Krog Rose  2006  0606AC 
        Mads Naver  2004  0405AH 
        Aske Larsen Bentin  2004  0439AI 
 
175  Birkerød Ag3-Mix 2  Sigma Swim Birkerød  Julie Kolind Haunsø  2005  0568AG 
        Andrea Vorbeck Sømer  2006  0664AC 
        Villads Arfelt  2004   
        Christoffer Rekling  2003  0363AE 
 
63  A6 Mix 2  A6  Mathilde Løkkegaard  2003  0376AL 
        Rasmus Thilleman  2001  0175AK 
        Freja Møller  2004  0442AF 
        Morten Østergaard  2002  0209AC 
 
81  Fsk Devilmix 3  Frederiksværk Svømmeklub  Maja Marie Elmgreen  2003  0376AE 
        Mathilde Emilie K. Larsen  2002  0288AP 
        Mikkel Kronborg Riis  2002  0239AJ 
        Thorbjørn Jari Ikkala  2002  0207AI 
 
 
 
Løb 11 - 4X50m Frisvømning Mix, Finaler 
 
 
Heat 4 
Bane  Nr.  Navn  Klub  Tur  Navn  Født  Licens 
 
 
112  Hils Mix 1  Hillerød Svømmeklub  Gustav Larsen  2003  0333AH 
        Cecilie Pihl  2004  0476AD 
        Silje Lyse Legaard  2006   
        Morten Lindblom Andersen  2005  0563AD 
 
Farum Mix 1  Farum Svømmeklub  Jacob Velschow Malmolin  2002  0231AP 
        Lasse Søndergaard  2001  0157AC 
        Emma Sahl Rasmussen  2004  0472AD 
        Mia Krüger  2002  0224AG 
 
144  Sigma Allerød 1  Sigma Swim Allerød  Jakob Legaard  2003  0317AC 
        Ella My Rensch Vinterberg  2005  0506AH 
        Tobias Brandt Dragenberg  2004  0409AJ 
        Julie Gersby  2006  0698AC 
 
173  Birkerød Ag2-Mix  Sigma Swim Birkerød  Victor Arendt Skytte  2002  0255AF 
        Mathias Riff Alexandersen  2001  0131AD 
        Laura Boutrup  2003  0302AB 
        Kajsa G. Christensen  2004  0484AA 
 
62  A6 Mix 1  A6  Oliver Lindgren  2001  0101AB 
        Louise Dahl  2003   
        Alexander Skarby Madsen  2001  0183AD 
        Matilda Colley  2003  0344AG 
 
174  Birkerød Ag3-Mix 1  Sigma Swim Birkerød  Nikoline R. Amstrup  2005  0594AE 
        Cornelius Lund Steendal  2004   
        Selma Nørby  2006  0608AB 
        Alexander Tullberg  2003  0377AA 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  12 november 2014 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  16:42