Startliste Løb 1-11 
 
  Stævne navn  NS ministævne    Udskriftsdato  15 november 2014   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  17:48   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  16 november 2014         
 
 
Løb 1, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
103  Jensen Emma  2002  HELSINGE  0266AR  25 m  33.40   
183  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m  35.28   
102  Frederiksen Katrine S.  2002  HELSINGE  0278AC  25 m  35.33   
192  Nørby Camille  2004  BIRKERØD  0498AE  25 m  36.92   
36  Dahl Louise  2003  A6    25 m  37.12   
114  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  37.17   
109  Thorsen Katrine Voss  2002  HELSINGE  0202AZ  25 m  38.08   
229  Offendal Caroline Bach  2002  HELSINGE  0258AS  25 m  38.77  EFT 
182  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  38.91   
10  43  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  39.04   
11  Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  25 m  39.63   
12  24  Rasmussen Emma Sahl  2004  FARUM  0472AD  25 m  40.46   
13  187  Fæster Karla Marie  2004  BIRKERØD  0446AG  25 m  40.96   
14  10  Damsgaard Maja  2003  FARUM  0372AP  25 m  41.19   
15  107  Leisted Pernille Møller  2002  HELSINGE  0288AU  25 m  42.50   
16  14  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  25 m  42.55   
17  19  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  25 m  42.79   
18  141  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  43.37   
19  31  Brage Silja  2005  A6    25 m  43.43   
20  12  Dige Naya  2003  FARUM  0352AP  25 m  44.53   
21  90  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  46.96   
22  101  Antonisen Emma  2002  HELSINGE  0282AW  25 m  47.25   
23  226  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m  47.49  EFT 
24  13  Georgi Cecilie Daugaard  2004  FARUM  0426AM  25 m  48.14   
25  70  Schile Emily  2005  A6    25 m  48.17   
26  52  Kristiansen Pernille  2005  A6    25 m  50.34   
27  53  Larsen Isabella  2005  A6    25 m  51.19   
28  46  Højborg Cathrine  2005  A6    25 m  52.54   
29  94  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  53.92   
30  91  Kristiansen Karoline  2004  FR.VÆRK  0468AL  25 m  54.38   
31  230  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  54.73   
32  126  Kichhhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD    25 m  55.29   
33  191  Laursen Nina Frydenberg  2005  BIRKERØD  0574AF  25 m  57.23   
34  150  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  58.10   
35  132  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD    25 m  58.29   
36  156  Gersby Julie  2006  ALLERØD  0698AC  25 m  59.29   
37  37  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m  59.48   
38  203  Sømer Andrea Vorbeck  2006  BIRKERØD  0664AC  25 m  1:04.25   
39  161  Lind-Christensen Laura  2006  ALLERØD  0636AC  25 m  1:04.34   
40  30  Wilsborg Luna  2005  FARUM  0554AH  25 m  1:05.24   
41  50  Koefoed-Hansen Celine J.  2005  A6    25 m  1:06.23   
42  95  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:06.60   
43  26  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m  1:07.29   
44  97  Otte Annesofie Marie  2006  FR.VÆRK  0616AC  25 m  1:10.50   
45  219  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  1:16.32   
46  208  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  1:19.20   
47  227  Schjønning Josephine  2007  BIRKERØD  0744AA  25 m  1:28.85  EFT 
48  Bach Alberte  2004  FARUM    25 m     
49  83  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK    25 m     
50  87  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK    25 m     
51  106  Jørgensen Laura  2004  HELSINGE    25 m     
52  157  Heinicki Maya Louise  2005  ALLERØD    25 m     
53  194  Odgaard Karla  2006  BIRKERØD    25 m     
54  223  Bisgaard Sofie  2002  FARUM    25 m    EFT 
55  135  Norup Amanda Egenæs  2004  HILLERØD    25 m  1:19.74  SCR 
 
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
56  Lindgren Oliver  2001  A6  0101AB  25 m  31.05   
60  Madsen Alexander Skarby  2001  A6  0183AD  25 m  31.80   
197  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  32.88   
25  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  25 m  33.79   
105  Jeppesen Thor B.  2002  HELSINGE  0291AK  25 m  34.95   
20  Lau Malte Færgemann  2001  FARUM  0139AQ  25 m  35.42   
16  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  25 m  35.84   
181  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  25 m  36.05   
Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  25 m  36.53   
10  225  Haugaard Rasmus  2002  FARUM  0271AF  25 m  38.01  EFT 
11  127  Kirchhoff Carl Adelsten  2002  HILLERØD  0257AL  25 m  38.27   
12  128  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  41.41   
13  139  Rasmussen Andreas  2002  HILLERØD  0267AJ  25 m  41.72   
14  73  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  A6    25 m  42.22   
15  40  From Mads Holger  2004  A6    25 m  42.47   
16  51  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  42.60   
17  68  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  25 m  43.20   
18  228  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m  43.79  EFT 
19  136  Olsen Andreas Rex  2002  HILLERØD  0257AK  25 m  43.84   
20  58  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  45.40   
21  108  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m  45.47   
22  198  Rosenbohm Asbjørn  2004  BIRKERØD  0405AB  25 m  45.85   
23  34  Christensen Nicolai  2006  A6    25 m  47.08   
24  Belling William Steen  2002  FARUM  0209AP  25 m  47.68   
25  209  Elkjær Anton  2005  BIRKERØD  0517AD  25 m  48.23   
26  79  Tranum Noah  2004  A6    25 m  49.26   
27  85  Drigsdahl Silas Folke  2004  FR.VÆRK  0429AI  25 m  49.76   
28  21  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  50.60   
29  123  Galsøe Johan  2005  HILLERØD    25 m  51.30   
30  104  Jeppesen Asger Bols  2005  HELSINGE  0513AE  25 m  51.71   
31  149  Bentin Aske Larsen  2004  ALLERØD  0439AI  25 m  53.11   
32  28  Sureshkumar Visagan  2002  FARUM  0269AP  25 m  54.01   
33  99  Techt Julian  2003  FR.VÆRK    25 m  55.01   
34  202  Steendal Cornelius Lund  2004  BIRKERØD    25 m  55.58   
35  15  Haugland Marius Severin  2006  FARUM  0629AA  25 m  58.91   
36  165  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m  58.94   
37  215  Lund Rasmus  2005  BIRKERØD  0509AC  25 m  59.53   
38  143  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  1:00.64   
39  100  Techt Linus  2005  FR.VÆRK  0577AD  25 m  1:06.49   
40  27  Steenberg Boris  2002  FARUM    25 m     
41  48  Jensen Nicklas Plank  2004  A6    25 m     
42  29  Søndergaard Lasse  2001  FARUM  0157AC  25 m  33.79  SCR 
43  18  Larsen Johannes K.  2002  FARUM  0257AE  25 m  37.29  SCR 
44  224  Enderslev Mikkel Toft  2001  FARUM    25 m    SCR 
 
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
17  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  25 m  1:31.12   
185  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  1:34.47   
59  Løkkegaard Mathilde  2003  A6  0376AL  25 m  1:38.31   
190  Johansen Esmeralda  2004  BIRKERØD  0482AB  25 m  1:39.13   
35  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  1:41.64   
45  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m  1:43.12   
38  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  1:45.85   
33  Christensen Isabell  2003  A6    25 m  1:46.59   
19  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  25 m  1:47.80   
10  75  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:50.01   
11  186  Clausen Sarah Holm  2004  BIRKERØD  0486AG  25 m  1:50.51   
12  84  Christensen Amanda  2004  FR.VÆRK  0452AN  25 m  1:51.57   
13  96  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:55.23   
14  49  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  1:56.91   
15  148  Autzen Mathilde Friis  2005  ALLERØD  0514AG  25 m  1:57.18   
16  67  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  1:58.54   
17  203  Sømer Andrea Vorbeck  2006  BIRKERØD  0664AC  25 m  2:02.72   
18  191  Laursen Nina Frydenberg  2005  BIRKERØD  0574AF  25 m  2:07.76   
19  169  Wanscher Asta Bundgaard  2006  ALLERØD  0668AA  25 m  2:13.41   
20  188  Haunsø Julie Kolind  2005  BIRKERØD  0568AG  25 m  2:15.83   
21  167  Rose Line Krog  2006  ALLERØD  0606AC  25 m  2:17.77   
22  153  Christensen Julie  2006  ALLERØD  0664AB  25 m  2:22.75   
23  219  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  2:31.50   
24  31  Brage Silja  2005  A6    25 m     
25  32  Bramm Sif  2006  A6    25 m     
26  37  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m     
27  39  From Frederikke Meisner  2004  A6    25 m     
28  41  Galby Mathilde Valentiner  2003  A6  0352AN  25 m     
29  44  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m     
30  46  Højborg Cathrine  2005  A6    25 m     
31  50  Koefoed-Hansen Celine J.  2005  A6    25 m     
32  52  Kristiansen Pernille  2005  A6    25 m     
33  53  Larsen Isabella  2005  A6    25 m     
34  54  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m     
35  55  Lillebæk Isabel  2004  A6    25 m     
36  69  Røpke Lærke Stenholt  2006  A6  0698AA  25 m     
37  70  Schile Emily  2005  A6    25 m     
38  74  Tengstedt Freja Betak  2005  A6  0502AB  25 m     
39  161  Lind-Christensen Laura  2006  ALLERØD  0636AC  25 m     
40  170  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m     
41  230  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m     
42  Christiansen Caroline Liv  2003  FARUM  0376AT  25 m    SCR 
 
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
201  Skytte Victor Arendt  2002  BIRKERØD  0255AF  25 m  1:20.25   
77  Thilleman Rasmus  2001  A6  0175AK  25 m  1:22.26   
122  Galsøe Christian  2002  HILLERØD  0217AA  25 m  1:23.10   
118  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  1:24.60   
204  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  1:24.85   
129  Kuzmanovic Pedja  2002  HILLERØD  0217AE  25 m  1:25.11   
154  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  1:26.88   
205  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  1:28.54   
76  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  1:31.65   
10  160  Legaard Jakob  2003  ALLERØD  0317AC  25 m  1:32.47   
11  25  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  25 m  1:32.87   
12  120  Fischer Oscar Lykke  2002  HILLERØD    25 m  1:34.47   
13  152  Busse Malde Tesch  2003  ALLERØD  0329AC  25 m  1:35.11   
14  130  Larsen Gustav  2003  HILLERØD  0333AH  25 m  1:36.63   
15  212  Jensen Tobias Stenderup  2005  BIRKERØD  0569AC  25 m  1:36.89   
16  42  Hansen Emil Witzner  2004  A6  0475AD  25 m  1:42.29   
17  115  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  1:43.90   
18  89  Jakobsen Anton  2003  FR.VÆRK  0351AJ  25 m  1:45.24   
19  217  Pedersen Nicolaj  2005  BIRKERØD  0537AA  25 m  1:45.28   
20  11  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  25 m  1:46.55   
21  139  Rasmussen Andreas  2002  HILLERØD  0267AJ  25 m  1:47.63   
22  218  Pedersen Sebastian  2005  BIRKERØD  0547AA  25 m  1:48.96   
23  216  Paulsen Mathias Dalhøj  2006  BIRKERØD  0613AA  25 m  1:49.36   
24  206  Alexandersen Jonas Riff  2005  BIRKERØD  0559AA  25 m  1:53.26   
25  68  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  25 m  1:55.92   
26  222  Zachariasen Frej  2005  BIRKERØD  0513AC  25 m  1:56.28   
27  151  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  25 m  1:59.08   
28  47  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  1:59.13   
29  207  Christofferse Joakim Krog  2005  BIRKERØD  0561AD  25 m  2:05.32   
30  211  Heunicke Aksel  2005  BIRKERØD  0531AD  25 m  2:24.98   
31  27  Steenberg Boris  2002  FARUM    25 m     
32  61  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m     
33  71  Schmidt Emil  2006  A6  0695AA  25 m     
34  72  Schmidt Noah  2004  A6    25 m     
35  73  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  A6    25 m     
36  78  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m     
37  155  Dragenberg Tobias Brandt  2004  ALLERØD  0409AJ  25 m     
38  214  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD    25 m     
39  220  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  25 m     
40  221  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m     
41  228  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m    EFT 
 
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
86  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  1:34.93   
93  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  FR.VÆRK  0288AP  25 m  1:35.87   
43  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  1:46.29   
66  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  1:46.33   
103  Jensen Emma  2002  HELSINGE  0266AR  25 m  1:47.65   
Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  25 m  1:49.10   
57  Lindgren Signe  2003  A6    25 m  1:50.70   
185  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  1:51.23   
229  Offendal Caroline Bach  2002  HELSINGE  0258AS  25 m  1:52.36  EFT 
10  183  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m  1:54.72   
11  96  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:56.26   
12  187  Fæster Karla Marie  2004  BIRKERØD  0446AG  25 m  1:58.35   
13  140  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  2:00.22   
14  54  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  2:02.89   
15  49  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  2:04.67   
16  199  Ryding Rosalie Viola  2005  BIRKERØD  0552AB  25 m  2:05.97   
17  39  From Frederikke Meisner  2004  A6    25 m  2:06.02   
18  182  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  2:07.02   
19  38  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  2:07.04   
20  92  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  2:09.85   
21  179  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  2:11.95   
22  133  Markussen Elinor  2004  HILLERØD  0478AL  25 m  2:12.52   
23  171  Vinterberg Ella My Rensch  2005  ALLERØD  0506AH  25 m  2:15.35   
24  33  Christensen Isabell  2003  A6    25 m  2:16.34   
25  75  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  2:16.74   
26  91  Kristiansen Karoline  2004  FR.VÆRK  0468AL  25 m  2:20.90   
27  44  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m  2:21.42   
28  13  Georgi Cecilie Daugaard  2004  FARUM  0426AM  25 m  2:23.88   
29  69  Røpke Lærke Stenholt  2006  A6  0698AA  25 m  2:27.39   
30  193  Nørby Selma  2006  BIRKERØD  0608AB  25 m  2:27.73   
31  94  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  2:28.09   
32  74  Tengstedt Freja Betak  2005  A6  0502AB  25 m  2:29.79   
33  95  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  2:30.90   
34  134  Nissen Emma  2004  HILLERØD  0406AL  25 m  2:31.39   
35  158  Hindsgaul Laura  2005  ALLERØD  0566AF  25 m  2:42.20   
36  10  Damsgaard Maja  2003  FARUM  0372AP  25 m     
37  14  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  25 m     
38  26  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m     
39  30  Wilsborg Luna  2005  FARUM  0554AH  25 m     
40  32  Bramm Sif  2006  A6    25 m     
41  55  Lillebæk Isabel  2004  A6    25 m     
42  83  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK    25 m     
43  124  Hansen Sofia  2003  HILLERØD  0394AR  25 m     
44  126  Kichhhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD    25 m     
45  132  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD    25 m     
46  137  Pihl Cecilie  2004  HILLERØD  0476AD  25 m     
47  142  Winkler Maria Voss  2003  HILLERØD  0396AP  25 m     
48  156  Gersby Julie  2006  ALLERØD  0698AC  25 m     
49  162  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  25 m     
50  163  Mindested Caroline  2005  ALLERØD  0592AF  25 m     
51  167  Rose Line Krog  2006  ALLERØD  0606AC  25 m     
52  169  Wanscher Asta Bundgaard  2006  ALLERØD  0668AA  25 m     
53  172  Wissing Liva  2006  ALLERØD  0642AC  25 m     
54  223  Bisgaard Sofie  2002  FARUM    25 m    EFT 
55  135  Norup Amanda Egenæs  2004  HILLERØD    25 m    SCR 
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
80  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  25 m  1:31.74   
60  Madsen Alexander Skarby  2001  A6  0183AD  25 m  1:32.92   
178  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  1:33.82   
204  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  1:33.91   
22  Malmolin Jacob Velschow  2002  FARUM  0231AP  25 m  1:35.52   
119  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  1:36.04   
159  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  1:39.36   
128  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  1:40.01   
197  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  1:42.67   
10  98  Riis Mikkel Kronborg  2002  FR.VÆRK  0239AJ  25 m  1:45.77   
11  88  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  1:45.81   
12  164  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  25 m  1:51.97   
13  122  Galsøe Christian  2002  HILLERØD  0217AA  25 m  1:52.70   
14  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  25 m  1:55.10   
15  11  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  25 m  1:55.57   
16  166  Petersen Joakim R.  2003  ALLERØD  0307AI  25 m  1:55.89   
17  225  Haugaard Rasmus  2002  FARUM  0271AF  25 m  1:56.23  EFT 
18  200  Røgind Christian  2004  BIRKERØD  0457AA  25 m  1:57.73   
19  189  Jensen Oscar  2003  BIRKERØD  0317AE  25 m  1:58.47   
20  181  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  25 m  1:59.47   
21  138  Pihl Noel Willem  2002  HILLERØD  0281AL  25 m  2:00.01   
22  78  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  2:00.09   
23  72  Schmidt Noah  2004  A6    25 m  2:00.45   
24  61  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  2:00.54   
25  136  Olsen Andreas Rex  2002  HILLERØD  0257AK  25 m  2:01.87   
26  220  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  25 m  2:03.42   
27  16  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  25 m  2:04.87   
28  213  Jørgensen Thomas  2005  BIRKERØD  0543AB  25 m  2:05.48   
29  214  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD    25 m  2:05.55   
30  149  Bentin Aske Larsen  2004  ALLERØD  0439AI  25 m  2:06.20   
31  121  Frederiksen Lukas  2004  HILLERØD    25 m  2:06.27   
32  47  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  2:07.57   
33  217  Pedersen Nicolaj  2005  BIRKERØD  0537AA  25 m  2:10.26   
34  196  Qvist Valdemar Witt  2003  BIRKERØD  0395AC  25 m  2:13.13   
35  210  Hargreaves Ben  2005  BIRKERØD  0597AA  25 m  2:13.22   
36  21  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  2:13.28   
37  184  Boyer Oscar  2004  BIRKERØD  0429AD  25 m  2:15.28   
38  131  Laursen Patrick  2004  HILLERØD  0433AA  25 m  2:15.92   
39  104  Jeppesen Asger Bols  2005  HELSINGE  0513AE  25 m  2:29.66   
40  165  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m  2:29.66   
41  123  Galsøe Johan  2005  HILLERØD    25 m  2:30.15   
42  20  Lau Malte Færgemann  2001  FARUM  0139AQ  25 m     
43  23  Møller Rasmus Thode  2002  FARUM    25 m     
44  71  Schmidt Emil  2006  A6  0695AA  25 m     
45  108  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m     
46  117  Bojer Matias  2002  HILLERØD  0257AP  25 m     
47  125  Jacobsen Gustav  2005  HILLERØD    25 m     
48  180  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD    25 m     
49  216  Paulsen Mathias Dalhøj  2006  BIRKERØD  0613AA  25 m     
50  29  Søndergaard Lasse  2001  FARUM  0157AC  25 m    SCR 
 
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
86  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  41.22   
114  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  42.84   
188  Haunsø Julie Kolind  2005  BIRKERØD  0568AG  25 m  52.66   
101  Antonisen Emma  2002  HELSINGE  0282AW  25 m  53.85   
195  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  54.52   
90  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  56.09   
227  Schjønning Josephine  2007  BIRKERØD  0744AA  25 m  1:00.07  EFT 
158  Hindsgaul Laura  2005  ALLERØD  0566AF  25 m  1:00.72   
107  Leisted Pernille Møller  2002  HELSINGE  0288AU  25 m  1:00.80   
10  168  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  25 m  1:05.54   
11  194  Odgaard Karla  2006  BIRKERØD    25 m  1:06.19   
12  153  Christensen Julie  2006  ALLERØD  0664AB  25 m  1:07.14   
13  97  Otte Annesofie Marie  2006  FR.VÆRK  0616AC  25 m  1:08.41   
14  12  Dige Naya  2003  FARUM  0352AP  25 m  1:11.19   
15  172  Wissing Liva  2006  ALLERØD  0642AC  25 m  1:11.42   
16  Bach Alberte  2004  FARUM    25 m     
17  87  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK    25 m     
18  106  Jørgensen Laura  2004  HELSINGE    25 m     
19  109  Thorsen Katrine Voss  2002  HELSINGE  0202AZ  25 m     
20  157  Heinicki Maya Louise  2005  ALLERØD    25 m     
21  162  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  25 m     
22  226  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m    EFT 
23  Christiansen Caroline Liv  2003  FARUM  0376AT  25 m  1:07.07  SCR 
 
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
129  Kuzmanovic Pedja  2002  HILLERØD  0217AE  25 m  37.55   
116  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  40.71   
138  Pihl Noel Willem  2002  HILLERØD  0281AL  25 m  40.83   
160  Legaard Jakob  2003  ALLERØD  0317AC  25 m  42.62   
120  Fischer Oscar Lykke  2002  HILLERØD    25 m  43.78   
105  Jeppesen Thor B.  2002  HELSINGE  0291AK  25 m  44.14   
212  Jensen Tobias Stenderup  2005  BIRKERØD  0569AC  25 m  44.22   
196  Qvist Valdemar Witt  2003  BIRKERØD  0395AC  25 m  44.98   
42  Hansen Emil Witzner  2004  A6  0475AD  25 m  46.51   
10  127  Kirchhoff Carl Adelsten  2002  HILLERØD  0257AL  25 m  46.64   
11  40  From Mads Holger  2004  A6    25 m  48.66   
12  189  Jensen Oscar  2003  BIRKERØD  0317AE  25 m  49.69   
13  51  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  50.91   
14  206  Alexandersen Jonas Riff  2005  BIRKERØD  0559AA  25 m  53.85   
15  58  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  53.90   
16  34  Christensen Nicolai  2006  A6    25 m  54.28   
17  79  Tranum Noah  2004  A6    25 m  54.77   
18  207  Christofferse Joakim Krog  2005  BIRKERØD  0561AD  25 m  59.34   
19  28  Sureshkumar Visagan  2002  FARUM  0269AP  25 m  1:00.83   
20  143  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  1:01.39   
21  155  Dragenberg Tobias Brandt  2004  ALLERØD  0409AJ  25 m  1:01.70   
22  151  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  25 m  1:03.71   
23  221  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  1:05.82   
24  211  Heunicke Aksel  2005  BIRKERØD  0531AD  25 m  1:06.87   
25  100  Techt Linus  2005  FR.VÆRK  0577AD  25 m  1:23.45   
26  15  Haugland Marius Severin  2006  FARUM  0629AA  25 m     
27  22  Malmolin Jacob Velschow  2002  FARUM  0231AP  25 m     
28  23  Møller Rasmus Thode  2002  FARUM    25 m     
29  48  Jensen Nicklas Plank  2004  A6    25 m     
30  209  Elkjær Anton  2005  BIRKERØD  0517AD  25 m     
31  215  Lund Rasmus  2005  BIRKERØD  0509AC  25 m     
32  218  Pedersen Sebastian  2005  BIRKERØD  0547AA  25 m     
33  224  Enderslev Mikkel Toft  2001  FARUM    25 m    SCR 
 
Løb 9, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
102  Frederiksen Katrine S.  2002  HELSINGE  0278AC  25 m  2:39.83   
17  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  25 m  2:41.88   
141  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  2:55.01   
36  Dahl Louise  2003  A6    25 m  2:57.74   
93  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  FR.VÆRK  0288AP  25 m  3:06.65   
192  Nørby Camille  2004  BIRKERØD  0498AE  25 m  3:07.95   
24  Rasmussen Emma Sahl  2004  FARUM  0472AD  25 m  3:17.38   
140  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  3:17.67   
66  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  3:21.28   
10  199  Ryding Rosalie Viola  2005  BIRKERØD  0552AB  25 m  3:21.62   
11  142  Winkler Maria Voss  2003  HILLERØD  0396AP  25 m  3:22.45   
12  41  Galby Mathilde Valentiner  2003  A6  0352AN  25 m  3:25.09   
13  179  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  3:32.85   
14  163  Mindested Caroline  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  3:51.76   
15  133  Markussen Elinor  2004  HILLERØD  0478AL  25 m  3:57.84   
16  195  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  4:00.62   
17  186  Clausen Sarah Holm  2004  BIRKERØD  0486AG  25 m  4:18.44   
18  35  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m     
19  45  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m     
20  57  Lindgren Signe  2003  A6    25 m     
21  59  Løkkegaard Mathilde  2003  A6  0376AL  25 m     
22  67  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m     
23  84  Christensen Amanda  2004  FR.VÆRK  0452AN  25 m     
24  92  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m     
25  124  Hansen Sofia  2003  HILLERØD  0394AR  25 m     
26  134  Nissen Emma  2004  HILLERØD  0406AL  25 m     
27  137  Pihl Cecilie  2004  HILLERØD  0476AD  25 m     
28  148  Autzen Mathilde Friis  2005  ALLERØD  0514AG  25 m     
29  150  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m     
30  168  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  25 m     
31  170  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m     
32  171  Vinterberg Ella My Rensch  2005  ALLERØD  0506AH  25 m     
33  190  Johansen Esmeralda  2004  BIRKERØD  0482AB  25 m     
34  193  Nørby Selma  2006  BIRKERØD  0608AB  25 m     
35  208  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m     
 
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
80  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  25 m  2:30.41   
77  Thilleman Rasmus  2001  A6  0175AK  25 m  2:30.52   
118  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  2:34.07   
56  Lindgren Oliver  2001  A6  0101AB  25 m  2:35.15   
154  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  2:39.26   
178  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  2:39.70   
201  Skytte Victor Arendt  2002  BIRKERØD  0255AF  25 m  2:42.75   
116  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  2:42.88   
119  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  2:50.01   
10  159  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  2:52.29   
11  88  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  2:58.90   
12  130  Larsen Gustav  2003  HILLERØD  0333AH  25 m  3:03.11   
13  76  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  3:06.90   
14  205  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  3:12.00   
15  152  Busse Malde Tesch  2003  ALLERØD  0329AC  25 m  3:13.44   
16  98  Riis Mikkel Kronborg  2002  FR.VÆRK  0239AJ  25 m  3:14.82   
17  115  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  3:16.60   
18  164  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  25 m  3:26.92   
19  200  Røgind Christian  2004  BIRKERØD  0457AA  25 m  3:30.55   
20  89  Jakobsen Anton  2003  FR.VÆRK  0351AJ  25 m  3:43.22   
21  166  Petersen Joakim R.  2003  ALLERØD  0307AI  25 m  3:44.32   
22  131  Laursen Patrick  2004  HILLERØD  0433AA  25 m  3:45.99   
23  210  Hargreaves Ben  2005  BIRKERØD  0597AA  25 m  3:48.07   
24  213  Jørgensen Thomas  2005  BIRKERØD  0543AB  25 m  3:49.70   
25  184  Boyer Oscar  2004  BIRKERØD  0429AD  25 m  3:53.17   
26  222  Zachariasen Frej  2005  BIRKERØD  0513AC  25 m  4:03.06   
27  85  Drigsdahl Silas Folke  2004  FR.VÆRK  0429AI  25 m     
28  99  Techt Julian  2003  FR.VÆRK    25 m     
29  117  Bojer Matias  2002  HILLERØD  0257AP  25 m     
30  121  Frederiksen Lukas  2004  HILLERØD    25 m     
31  125  Jacobsen Gustav  2005  HILLERØD    25 m     
32  180  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD    25 m     
33  198  Rosenbohm Asbjørn  2004  BIRKERØD  0405AB  25 m     
34  202  Steendal Cornelius Lund  2004  BIRKERØD    25 m     
35  18  Larsen Johannes K.  2002  FARUM  0257AE  25 m  3:16.57  SCR 
 
Løb 11, 4X50m Frisvømning Mix 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
144  Sigma Allerød 1  2003  ALLERØD    25 m  2:21.00   
173  Birkerød Ag2-Mix  2001  BIRKERØD    25 m  2:22.00   
Farum Mix 1  2000  FARUM    25 m  2:23.00   
62  A6 Mix 1  A6    25 m  2:24.00   
112  Hils Mix 1  HILLERØD    25 m  2:25.00   
174  Birkerød Ag3-Mix 1  2003  BIRKERØD    25 m  2:26.00   
145  Sigma Allerød 2  2003  ALLERØD    25 m  2:31.00   
175  Birkerød Ag3-Mix 2  2003  BIRKERØD    25 m  2:32.00   
Farum Mix 2  2000  FARUM    25 m  2:33.00   
10  63  A6 Mix 2  A6    25 m  2:34.00   
11  113  Hils Mix 2  HILLERØD    25 m  2:35.00   
12  81  Fsk Devilmix 3  2002  FR.VÆRK    25 m  2:36.00   
13  146  Sigma Allerød 3  2003  ALLERØD    25 m  2:41.00   
14  176  Birkerød Ag3-Mix 3  2003  BIRKERØD    25 m  2:42.00   
15  Farum Mix 3  2000  FARUM    25 m  2:43.00   
16  64  A6 Mix 3  A6    25 m  2:44.00   
17  110  Hils 3 Mix  2001  HILLERØD    25 m  2:45.00   
18  82  Fsk Devilmix3  2004  FR.VÆRK    25 m  2:46.00   
19  147  Sigma Allerød 4  2003  ALLERØD    25 m  2:51.00   
20  177  Birkerød Ag3-Mix 4  2003  BIRKERØD    25 m  2:52.00   
21  Farum Mix 4  2000  FARUM    25 m  2:53.00   
22  65  A6 Mix 4  A6    25 m  2:54.00   
23  111  Hils 3 Mix 2  2001  HILLERØD    25 m  2:55.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  15 november 2014 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:48