Startliste Løb 1-11 
 
  Stævne navn  Nordsjællands Miniturnering    Udskriftsdato  13 november 2018   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  13:37   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 november 2018         
 
 
Løb 1, 100 m rygsvømning piger 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK  0694AO  25 m  1:25.70   
Franck Olivia  2005  HILLERØD  0548AS  50 m  1:33.96   
Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  1:34.53   
Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  1:35.21   
Jørgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD  0764AO  25 m  1:38.09   
Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  25 m  1:38.84   
Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VÆRK  0588AW  25 m  1:40.02   
Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK  0794AI  25 m  1:42.42   
Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VÆRK  0544AX  25 m  1:43.51   
10  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:43.93   
11  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  1:44.11   
12  Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m  1:45.25   
13  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  1:45.39   
14  Christoffersen Laura  2007  HILLERØD  0734AO  25 m  1:47.35   
15  Jesse Melani  2008  HELSINGE  0804AA  25 m  1:55.90   
16  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m  2:10.61   
17  Orben Helene  2005  FARUM    25 m     
 
Løb 2, 100 m rygsvømning drenge 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  1:26.89   
Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m  1:28.05   
Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  1:28.52   
Købsted Nicklas Kolt  2006  HELSINGE  0601AG  25 m  1:30.06   
Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m  1:32.26   
Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:33.15   
Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  1:37.44   
Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  1:39.05   
Nyland Rasmus  2007  FR.SUND  0789AJ  25 m  1:41.17   
10  Foged William  2008  HELSINGE  0805AA  50 m  1:42.33   
11  Nissen Emil  2006  HILLERØD  0633AN  25 m  1:47.92   
12  Pedersen Nikolaj  2007  HELSINGE  0791AG  25 m  1:48.69   
13  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  1:55.16   
14  Andersen Mathias  2006  FR.VÆRK    25 m  2:05.76   
15  Quvang Rasmus  2006  FR.VÆRK  0663AN  25 m  2:11.36   
16  Kühnell Alexander  2006  HELSINGE  0607AP  25 m     
17  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m     
 
Løb 3, 50 m frisvømning piger 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m  31.63   
Jakobsen Aurora Troldahl  2005  HELSINGE  0564AX  25 m  33.07   
Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  33.74   
Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  34.03   
Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  34.87   
Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  35.74   
Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  36.35   
Jensen Emily Amalie  2007  HELSINGE  0754AE  25 m  36.49   
Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  37.10   
10  Thomsen Yasmin  2007  HELSINGE  0766AQ  25 m  37.74   
11  Rose Marie  2006  FARUM  0606AR  25 m  38.03   
12  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  38.32   
13  Cederlund Nicoline B.  2007  FR.SUND  0724AF  25 m  38.38   
14  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  38.47   
15  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  39.16   
16  Søltoft Caroline Leander  2010  HILLERØD  1008AA  25 m  40.75   
17  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM  0974AC  25 m  41.24   
18  Jørgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD  0764AO  25 m  41.43   
19  Madsen Anna Søjberg  2008  HELSINGE  0862AJ  25 m  41.54   
20  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  41.71   
21  Mogensen Tia Sofie  2007  HILLERØD    25 m  42.00   
22  Christoffersen Laura  2007  HILLERØD  0734AO  25 m  42.28   
23  Nielsen Marie Borregaard  2008  FR.SUND  0864AE  25 m  43.35   
24  Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m  44.95   
25  Illemann Viktoria  2007  FR.VÆRK  0716AT  25 m  45.84   
26  Olsen Victoria  2008  FR.SUND  0828AJ  25 m  46.82   
27  Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK  0794AI  25 m  49.64   
28  Nielsen Amalie Lærke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m  53.08   
29  Nørgaard Rosa  2010  FR.VÆRK  1048AA  25 m  54.07   
30  Søltoft Anna  2010  HILLERØD  1028AB  25 m  54.30   
31  Falkenstrøm Cecilia  2008  HILLERØD    25 m  55.01   
32  Petersen Louise  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
33  Boesgaard Nicoline  2009  FR.VÆRK  0992AC  25 m  55.54   
34  Ptak Thilde  2009  HILLERØD    25 m  58.37   
35  Nyland Liva  2009  FR.SUND  0998AD  25 m  1:00.11   
36  Kjellin Nora Junchen  2009  HELSINGE    25 m  1:00.23   
37  Schou Mai  2010  HILLERØD    25 m  1:01.35   
38  Færgemann Ida L.  2008  FARUM    25 m     
39  Rasmussen Signe Westen  2007  FARUM    25 m     
40  Poulsen Liva  2007  HILLERØD    25 m     
41  Zeuthen Lærke  2009  FARUM    25 m     
42  Ljungman Victoria  2008  FARUM    25 m     
43  Bjørn-Pedersen Julie  2007  HELSINGE    25 m     
44  Jensen Liv  2008  FARUM    25 m     
45  Haastrup Emma Yde  2008  FARUM    25 m     
46  Wagner Laura Brink  2006  FARUM    25 m     
 
Løb 4, 50 m frisvømning drenge 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Thaulow Kristoffer  2007  FARUM  0747AF  25 m  30.13   
Foged Scott  2005  HELSINGE  0575AI  25 m  31.49   
Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  31.92   
Christiansen Victor  2004  HELSINGE  0435AN  25 m  32.08   
Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE  0617AI  25 m  32.64   
Købsted Nicklas Kolt  2006  HELSINGE  0601AG  25 m  32.93   
Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  50 m  33.00   
Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  33.44   
Larsen Sebastian  2006  HILLERØD  0669AF  25 m  33.75   
10  Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  34.29   
11  Foged William  2008  HELSINGE  0805AA  25 m  34.72   
12  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  35.31   
13  Degn Viktor  2005  FR.VÆRK  0537AM  25 m  35.91   
14  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  35.99   
15  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  36.59   
16  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  37.34   
17  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  37.44   
18  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  37.63   
19  Andersen Bjørn  2006  FARUM  0605AH  25 m  38.06   
20  Nyland Rasmus  2007  FR.SUND  0789AJ  25 m  38.20   
21  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  38.32   
22  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  38.52   
23  Meiland Noah  2005  HILLERØD  0527AP  50 m  40.17   
24  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m  40.73   
25  Kühl Victor  2009  HELSINGE  0983AA  25 m  40.77   
26  Cheng Nikolaj  2007  HELSINGE  0747AJ  25 m  41.44   
27  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  41.74   
28  Fisker Nicklas Østrup  2008  HELSINGE  0873AF  50 m  42.00   
29  Hovmand Arn Byrge  2009  HELSINGE    25 m  43.01   
30  Søndergaard Mathias  2009  HILLERØD  0959AC  25 m  43.98   
31  Markussen Benjamin Krohn  2008  FARUM  0823AD  25 m  44.30   
32  Hansen Liam  2007  HELSINGE  0725AL  25 m  44.75   
33  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  44.83   
34  Danquart Otto Holbøll  2007  HILLERØD  0731AI  25 m  46.65   
35  Jiang Nuoyan  2007  HILLERØD    25 m  50.01   
36  Købke Storm  2007  HILLERØD    25 m  50.01   
37  Andreasen Niels  2009  HILLERØD    25 m  50.84   
38  Pehrsson Villads  2008  FR.SUND  0827AF  25 m  51.80   
39  Nielsen Oscar  2009  HELSINGE    25 m  53.67   
40  Nissen Mads  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
41  Rasmussen Mikkel  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
42  Gotthardt Daniel  2010  FR.VÆRK  1093AB  25 m  57.46   
43  Vejlbo Daniel Fehrend  2010  FR.SUND  1063AB  25 m  58.96   
44  Kristiansen Lucas  2009  HILLERØD    25 m  59.92   
45  Sørensen Sebastian Steenstrup  2008  HILLERØD    25 m     
46  Graversen Sophus  2008  HELSINGE    25 m     
47  Arnholtz Loui  2010  HELSINGE    25 m     
48  Dam-Andersen Christian  2009  HELSINGE    25 m     
49  Fanø Anders Friis  2009  FARUM    25 m     
50  Kemnitz Cornelius  2008  FARUM    25 m     
51  Lind-Holm Oskar Heje  2007  FARUM    25 m     
52  Madsen Emil  2007  HELSINGE    25 m     
 
Løb 5, 100 m brystsvømning piger 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:30.83   
Franck Olivia  2005  HILLERØD  0548AS  50 m  1:36.35   
Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m  1:38.78   
Rose Marie  2006  FARUM  0606AR  25 m  1:40.75   
Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:41.80   
Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  1:44.56   
Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VÆRK  0588AW  25 m  1:51.34   
Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  25 m  1:54.80   
Jørgensen Andrea  2008  HILLERØD  0864AG  25 m  1:57.43   
10  Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VÆRK  0544AX  25 m  1:57.64   
11  Christoffersen Laura  2007  HILLERØD  0734AO  25 m  1:58.39   
12  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  1:59.72   
13  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m  2:01.31   
14  Jesse Melani  2008  HELSINGE  0804AA  25 m  2:02.25   
15  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  2:02.28   
16  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  2:14.11   
17  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  2:31.51   
 
Løb 6, 100m brystsvømning dreng 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Thaulow Kristoffer  2007  FARUM  0747AF  25 m  1:26.39   
Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:27.87   
Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  1:35.71   
Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:37.64   
Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  1:37.97   
Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  1:39.85   
Nguyen Andy  2006  FARUM  0611AK  25 m  1:43.35   
Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  1:43.37   
Degn Viktor  2005  FR.VÆRK  0537AM  25 m  1:49.93   
10  Pedersen Nikolaj  2007  HELSINGE  0791AG  25 m  1:53.27   
11  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  1:55.97   
12  Kühl Victor  2009  HELSINGE  0983AA  25 m  1:58.03   
13  Andersen Mathias  2006  FR.VÆRK    25 m  2:01.22   
14  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  2:01.62   
15  Nissen Emil  2006  HILLERØD  0633AN  25 m  2:04.13   
16  Danquart Otto Holbøll  2007  HILLERØD  0731AI  25 m  2:04.24   
17  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  2:16.98   
18  Meiland Noah  2005  HILLERØD  0527AP  50 m  2:18.79   
19  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  2:18.94   
20  Quvang Rasmus  2006  FR.VÆRK  0663AN  25 m  2:31.39   
21  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m     
 
Løb 7, 50 m rygsvømning piger 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK  0694AO  25 m  38.08   
Orben Helene  2005  FARUM    25 m  41.34   
Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  41.78   
Jørgensen Andrea  2008  HILLERØD  0864AG  25 m  46.81   
Jensen Emily Amalie  2007  HELSINGE  0754AE  25 m  47.67   
Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK  0794AI  25 m  48.97   
Thomsen Yasmin  2007  HELSINGE  0766AQ  25 m  49.57   
Cederlund Nicoline B.  2007  FR.SUND  0724AF  25 m  50.93   
Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM  0974AC  25 m  51.50   
10  Jørgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD  0764AO  25 m  52.37   
11  Nielsen Marie Borregaard  2008  FR.SUND  0864AE  25 m  54.41   
12  Mogensen Tia Sofie  2007  HILLERØD    25 m  55.00   
13  Petersen Louise  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
14  Falkenstrøm Cecilia  2008  HILLERØD    25 m  55.01   
15  Søltoft Anna  2010  HILLERØD  1028AB  25 m  55.54   
16  Boesgaard Nicoline  2009  FR.VÆRK  0992AC  25 m  56.44   
17  Madsen Anna Søjberg  2008  HELSINGE  0862AJ  25 m  57.86   
18  Olsen Victoria  2008  FR.SUND  0828AJ  25 m  58.08   
19  Kjellin Nora Junchen  2009  HELSINGE    25 m  58.90   
20  Nyland Liva  2009  FR.SUND  0998AD  25 m  59.71   
21  Illemann Viktoria  2007  FR.VÆRK  0716AT  25 m  59.95   
22  Nielsen Amalie Lærke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m  1:00.75   
23  Ptak Thilde  2009  HILLERØD    25 m  1:01.41   
24  Schou Mai  2010  HILLERØD    25 m  1:15.59   
25  Færgemann Ida L.  2008  FARUM    25 m     
26  Wagner Laura Brink  2006  FARUM    25 m     
27  Rasmussen Signe Westen  2007  FARUM    25 m     
28  Ljungman Victoria  2008  FARUM    25 m     
29  Jensen Liv  2008  FARUM    25 m     
30  Poulsen Liva  2007  HILLERØD    25 m     
31  Zeuthen Lærke  2009  FARUM    25 m     
32  Bjørn-Pedersen Julie  2007  HELSINGE    25 m     
33  Haastrup Emma Yde  2008  FARUM    25 m     
 
Løb 8, 50 m rygsvømning drenge 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  38.21   
Larsen Sebastian  2006  HILLERØD  0669AF  25 m  40.07   
Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m  40.66   
Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  41.86   
Foged Scott  2005  HELSINGE  0575AI  25 m  43.47   
Nguyen Andy  2006  FARUM  0611AK  25 m  44.05   
Degn Viktor  2005  FR.VÆRK  0537AM  25 m  45.09   
Andersen Bjørn  2006  FARUM  0605AH  25 m  45.80   
Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  46.23   
10  Fisker Nicklas Østrup  2008  HELSINGE  0873AF  25 m  48.51   
11  Markussen Benjamin Krohn  2008  FARUM  0823AD  25 m  49.28   
12  Andersen Mathias  2006  FR.VÆRK    25 m  51.44   
13  Danquart Otto Holbøll  2007  HILLERØD  0731AI  25 m  51.57   
14  Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  52.29   
15  Hovmand Arn Byrge  2009  HELSINGE    25 m  52.95   
16  Meiland Noah  2005  HILLERØD  0527AP  50 m  53.18   
17  Andreasen Niels  2009  HILLERØD    25 m  54.06   
18  Cheng Nikolaj  2007  HELSINGE  0747AJ  25 m  54.45   
19  Hansen Liam  2007  HELSINGE  0725AL  25 m  54.96   
20  Nissen Mads  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
21  Jiang Nuoyan  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
22  Rasmussen Mikkel  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
23  Købke Storm  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
24  Nielsen Oscar  2009  HELSINGE    25 m  57.12   
25  Søndergaard Mathias  2009  HILLERØD  0959AC  25 m  58.88   
26  Pehrsson Villads  2008  FR.SUND  0827AF  25 m  1:04.77   
27  Kristiansen Lucas  2009  HILLERØD    25 m  1:06.28   
28  Gotthardt Daniel  2010  FR.VÆRK  1093AB  25 m  1:11.39   
29  Vejlbo Daniel Fehrend  2010  FR.SUND  1063AB  25 m  1:12.30   
30  Sørensen Sebastian Steenstrup  2008  HILLERØD    25 m     
31  Dam-Andersen Christian  2009  HELSINGE    25 m     
32  Graversen Sophus  2008  HELSINGE    25 m     
33  Madsen Emil  2007  HELSINGE    25 m     
34  Fanø Anders Friis  2009  FARUM    25 m     
35  Kemnitz Cornelius  2008  FARUM    25 m     
36  Arnholtz Loui  2010  HELSINGE    25 m     
 
Løb 9, 100 m medley piger 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Jakobsen Aurora Troldahl  2005  HELSINGE  0564AX  25 m  1:25.42   
Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:26.36   
Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  1:28.59   
Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK  0694AO  25 m  1:29.66   
Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:30.80   
Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  1:33.61   
Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  1:33.99   
Franck Olivia  2005  HILLERØD  0548AS  25 m  1:35.00   
Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m  1:36.51   
10  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  1:36.57   
11  Rose Marie  2006  FARUM  0606AR  25 m  1:37.65   
12  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:40.74   
13  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  1:41.46   
14  Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m  1:41.63   
15  Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VÆRK  0544AX  25 m  1:43.43   
16  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  1:44.95   
17  Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VÆRK  0588AW  25 m  1:45.78   
18  Cederlund Nicoline B.  2007  FR.SUND  0724AF  25 m  1:45.96   
19  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  1:46.99   
20  Jørgensen Andrea  2008  HILLERØD  0864AG  25 m  1:48.06   
21  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  1:48.98   
22  Mogensen Tia Sofie  2007  HILLERØD    25 m  1:55.00   
23  Søltoft Caroline Leander  2010  HILLERØD  1008AA  25 m  2:00.01   
24  Nørgaard Rosa  2010  FR.VÆRK  1048AA  25 m  2:12.13   
25  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM  0974AC  25 m     
26  Orben Helene  2005  FARUM    25 m     
 
Løb 10, 100 m medley drenge 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:19.77   
Thaulow Kristoffer  2007  FARUM  0747AF  25 m  1:20.45   
Christiansen Victor  2004  HELSINGE  0435AN  25 m  1:22.51   
Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  1:22.72   
Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  1:24.35   
Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  1:28.97   
Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE  0617AI  25 m  1:30.15   
Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:30.55   
Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m  1:33.03   
10  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  1:33.66   
11  Larsen Sebastian  2006  HILLERØD  0669AF  25 m  1:35.00   
12  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  1:36.22   
13  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  1:36.86   
14  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  1:37.77   
15  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  1:39.01   
16  Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  1:46.31   
17  Nyland Rasmus  2007  FR.SUND  0789AJ  25 m  1:46.87   
18  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:48.31   
19  Markussen Benjamin Krohn  2008  FARUM  0823AD  25 m  1:54.50   
20  Nissen Emil  2006  HILLERØD  0633AN  25 m  1:56.85   
21  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  2:07.41   
22  Kühnell Alexander  2006  HELSINGE  0607AP  25 m     
23  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m     
24  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m     
25  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m     
26  Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m     
27  Nguyen Andy  2006  FARUM  0611AK  25 m     
 
Løb 11, 4X50 m frisvømning mix 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Farum Mix 1  2004  FARUM    25 m  2:06.99   
Farum Mix 2  2004  FARUM    25 m  2:12.99   
Stålmix 1 Fr.værk  2005  FR.VÆRK    25 m  2:16.00   
Farum Mix 3  2004  FARUM    25 m  2:20.99   
Farum Mix 4  2004  FARUM    25 m  2:22.99   
Stålmix 2 Fr.værk  2005  FR.VÆRK    25 m  2:29.00   
Hils 1 Mix  2005  HILLERØD    25 m  2:30.00   
Hils 2 Mix  2006  HILLERØD    25 m  2:30.00   
Frederikssund 1  2004  FR.SUND    25 m  2:35.55   
10  Frederikssund 2  2007  FR.SUND    25 m  2:40.33   
11  Frederikssund 3  2007  FR.SUND    25 m  2:45.22   
12  Stålmix 3 Fr.værk  2005  FR.VÆRK    25 m  2:49.00   
13  Frederikssund 4  2008  FR.SUND    25 m  2:50.44   
14  Hils 4 Mix  2007  HILLERØD    25 m  3:30.00   
15  Hils 3 Mix  2007  HILLERØD    25 m  3:30.00   
16  Mix 1 Helsinge  2006  HELSINGE    25 m     
17  Mix 2 Helsinge  2007  HELSINGE    25 m     
18  Mix 3 Helsinge  2008  HELSINGE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 november 2018 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  13:37